Rubriky

Nadčasové kožené kabelky a batohy Bagind

Pod taktovkou mladého indického řemeslníka Deepeshe vznikla další kolekce kožených kabelek a batohů Bagind. Opět přesvědčují, že kvalitní kožené a ručně dělané výrobky, mohou být stylovým doplňkem každodenních outfitů. Kolekce se skládá z dámské kabelky, která vznikla na přání zákaznic, z unisexového batohu, cestovní tašky a dvou malých batůžků. Všechny designy navrhl hlavní designér značky Bagind Filip Hieke.

Celá kolekce je vyrobená z kozí kůže v přírodní hnědé barvě. Punc luxusu jí dodávají staromosazné kovové detaily. Hodí se především do města a pyšní se propracovanými detaily a vysokou kvalitou materiálu. Výrobky vznikají pod rukami dvaceti řemeslníků, a to mužů i žen, což nebývá v indické kultuře zvykem. Výroba sídlí v modrém městě Jodhpur, které leží nedaleko Nového Dillí, odkud pochází většina menších komponentů potřebných k výrobě kožených doplňků.

Dámská kabelka Tvoye vznikla na přání zákaznic. Jde o praktickou kabelku, která najde své uplatnění každý den. Hodí se do práce i na nákupy. Do prostorné hlavní kapsy se vejde i počítač, nechybí ani nastavitelný popruh a oblíbená kapsička na zip na zadní straně.

Cestovní taška Packuy je mladší sourozenec tašky Journey. Ideální společník na delší výlety, má odnímatelný popruh a na bocích kovové druky, jejichž odepnutím se změní tvar a zvětší se i samotný objem tašky. Opět nechybí kapsa na zadní straně, tentokrát na magnet.

Batoh Kampus je vhodný pro pány i dámy. Jde o očekávaný bestseller, a to především díky svému ikonickému designu. Má výrazná kožená ucha a nastavitelné zádové popruhy, uvnitř hladkou kapsu na notebook a vzadu popruh na upevnění ke kufru. Ideální společník pro kancelářské typy i, jak už název napovídá, pro vysokoškoláky.

Malé dámské batůžky Mini a Ikon snesou i nejpřísnější měřítka současných trendů. Jsou městské, prudce elegantní a velikostí ideální na telefon, klíče, peněženku a kapesníčky.

Více informací na webu, Facebooku či Instagramu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nadčasové kožené kabelky a batohy Bagind”

Napsat komentář