Rubriky

Plavky ve znamení purpurových barev

Návrhářka Terezie Trusinová přichází s kolekcí plavek pro jaro/léto 2023. Tvorbě plavek a spodního prádla věnuje celý svůj profesní život. Po letech práce pro velké firmy zakládá značku pod svým vlastním jménem. Kolekce plavek TEREZIE TRUSINOVÁ spojuje kvalitní řemeslo českých švadlen s jedinečným designem v italském stylu. Nezaměnitelnost značky dotvářejí nejlepší elastické materiály, inovativní technologie a zpracování nejvyšší kvality.

V kolekci Terezie Trusinové 2023 dominují tři nové barvy, od šeříkově pastelové přes sytě fialovou až po největší hit léta, růžovo-červený odstín Blogger.

Něžný Jewel

Prvním odstínem na barevné paletě nové kolekce je barva rozkvetlých šeříků, dětského mýdla a neodolatelných makronek. Evokuje něhu, ale také harmonii, klid a vyrovnanost. Plavky v něžně pastelovém tónu získaly dívčí lehkost jarního vánku v květinové zahradě. Odstín Jewel je tak jemný, že umožňuje další barevné experimentování ve stylingu.

Vášnivý Alien

Sytě fialový odstín Alien to je barva zralých švestek, hroznů a pikantně nakyslé šťávy z ostružin. Vyvolává silné emoce, ale je překvapivě flexibilní: podle toho, s čím ji zkombinujete, může působit nespoutaně nebo vysoce elegantně.

Zářící Blogger

Na první pohled působí jednoznačně, ale je všechno, jen ne prvoplánová. Červená a růžová se slévají v odstín Blogger, ze kterého nelze jen tak spustit oči. Připomene vám tropické západy slunce i prázdninovou sklizeň rybízu. Můžete ji nosit s černou, bílou i přírodními odstíny a vždy dosáhnete trochu jiného efektu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Plavky ve znamení purpurových barev”

Napsat komentář