Rubriky

Proč dát šanci klasickému diáři?

Někdo bez něj neudělá ani krok, jiný se raději spoléhá na jeho elektronickou verzi. Doba digitální světu dominuje, o tom není pochyb… Jenže: kdo bude mít navrch, až se vybije baterka telefonu/tabletu zrovna ve chvíli, když potřebujete zjistit, v kolik hodin a kde přesně máte důležitou pracovní schůzku? Papírový diář má stále své výhody.

Pět důvodů, proč dát klasickému diáři šanci:

1) Lepší zapamatování

Je prokázané, že si zapisovanou věc lépe vryjete do paměti, pokud ji místo ťukání do klávesnice zvěčníte tužkou na papír.

2) Soustředěné plánování

Zatímco při vedení elektronického diáře neustále bojujete s rušivými elementy (přijde vám zpráva do Messengeru, kterou chcete hned zodpovědět, pípne upozornění na nový příspěvek na Instagramu apod.), u plánování aktivit v tištěném diáři žádné „digitální odbočky“ nehrozí. Díky tomu se plně soustředíte na zapisování a nic důležitého nezapomenete.

3) Více volného času

Papírový diář je přehledný, což sdílené elektronické kalendáře nebývají. Tím, že na jedno místo píšete pracovní i soukromé aktivity, dokážete efektivněji plánovat a využívat svůj čas. Ve výsledku ho budete mít více.

4) Digitální detox

Není to příjemné nechat někdy telefon/tablet/notebook vypnutý? Digitální detox ocení každý. Udělejte si večer chvilku pro sebe a svůj diář. Uvařte si k jeho procházení kávu nebo čaj, zapalte vonnou svíčku, poslouchejte oblíbenou hudbu a odškrtávejte splněné úkoly. To je slast!

5) Papír nezklame

Technika má své mouchy a přesvědčí vás o tom právě v momentě, kdy vyžadujete, aby fungovala. To je zákon schválnosti. Dojde jí šťáva, případně se vůbec neotevře, protože si jako na potvoru nemůžete vybavit heslo. Podobné katastrofy u papírového diáře nenastanou.

Pět důvodů, proč zvolit diář od Albi:

Velký výběr z mnoha druhů

Dáte přednost dennímu rozpisu, nebo raději sáhnete po týdenním? V Albi nabídce jsou i diáře nedatované, které dobře poslouží jako motivační.

Cena

Kvalitní zpracování, přitom dostupné pro všechny. Ani luxusní manažerské diáře nestojí majlant.

Široká nabídka velikostí a druhů vazeb

Někdo raději sáhne po kapesním, jiný se vyžívá v pořádných bichlích. Kroužková i pevná vazby, jak je libo.

Přehledné a podrobné vnitřní zpracování

Každý typ má svá vlastní specifika propracovaná do detailu, např. papírovou kapsičku na dokumenty v manažerském diáři, samolepky v diářích motivačních nebo převody jednotek a fyzikální veličiny v diářích studentských.

Neotřelé motivy a design

Konzervativní vzhled pro uhlazené manažery, crazy animace ve studentských diářích. Vybere si zkrátka každý.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Proč dát šanci klasickému diáři?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *