Rubriky

Podprsenka odolná vůči potu

Australská značka nepropustného prádla Modibodi si připravila novinku, podprsenky odolné proti pocení Sweat-Proof. Jsou navrženy tak, aby absorbovaly pot a zároveň se přizpůsobily tvarům vašeho těla pro maximální pohodlí. Díky patentované technologii ModiDry zvládá podprsenka absorbovat až neuvěřitelných 20ml tekutiny, což oceníme nejen v létě a při sportu, ale také když máme stres, návaly nebo teď v zimě často přecházíme ze zimy do tepla.

Podprsenka nemá kostice, a přitom stále poskytuje prsům dostatečnou oporu, díky tvarově přizpůsobivým košíčkům. Uvnitř košíčků a pod prsy má vrstvu ze superjemné merino vlny. Ta je přirozeně antibakteriální a pomáhá regulovat tělesnou teplotu a absorbovat pot. Vnější materiál podprsenky pak brání prosáknutí vlhkosti na svrchní vrstvy oblečení. Zapínání na zádech je posuvné a umožnuje velikostní variabilitu. V nabídce je podprsenka v černé a tělové barvě.

Jak o spodní prádlo pečovat?

Podprsenku po použití nejprve přepereme ve vlažné vodě. Následně vypereme v pračce na 30 stupňů (ne víc, kvůli merinu), za použití tekutého pracího gelu. Praním v ochranném sáčku na jemné prádlo prodloužíte podprsence životnost, a proto praní v sáčku jednoznačně doporučujeme. Nepoužíváme aviváž, ani sušičku. Necháváme volně uschnout obrácené naruby, nepokládáme přímo na topení.

Více informací: https://www.modibodi.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Podprsenka odolná vůči potu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *