Rubriky

Vánoční dárek pro každého chlapa

Ženy, nelamte si letos hlavu! Vánoční dárky pro každého chlapa seženete snadno v celio. S výběrem vám pomůže on-line praktický průvodce dárky: trenýrky v popcornu pro fajnšmejkry nebo nové pyžamo pro klasiky čekají už zabalené na prodejnách a na e-shopu

Každá žena má ráda hezky oblečeného a upraveného muže. A ráda mu k tomu dopomůže. Třeba o Vánocích. I když není žádný fashionista a nakupuje sám oblečení párkrát do roka, v celio mu snadno vyberete pár nových a stylových „měkkých dárků“ pod stromeček, kterými uděláte radost. Letos jsou navíc už dopředu originálně zabalené. Pro gurmány hledejte ve vtipné kolekci inspirované jídlem, třeba trenýrky v popcornu nebo ponožky jako sandwich. Pro elegány pak saka, rukavice či příjemné šály a domácím pohodářům pořídíte pohodlné mikiny s motivy z oblíbených filmů a seriálů nebo klasická pyžama.

Netrapte se s výběrem vánočních dárků pro muže, i když to občas vypadá složitě. Doma má už kompletní rybářské vybavení, hromadu knih i vinylů, které si kupuje po celý rok, lyže i permanentku do fitka…  Nevadí. Sáhněte po klasice a pořiďte k Vánocům originálně zabalené kousky do pánského šatníku. Celio nabízí formální i volnočasové oblečení pro normální chlapy, kteří neřeší, že v zrcadle každé ráno nepotkávají Brada Pitta, ale přesto jim na vzhledu záleží a chtějí se dobře a pohodlně oblékat. Výběr vám letos usnadní praktický průvodce dárky.

Máte doma veselou kopu a zároveň milovníka jídla? Vybírejte z tipů na dárky pro gurmány kousky v originálním dárkovém balení s designem populárního jídla. Najít pod stromečkem ponožky v sandwichi, trenýrky v krabičce od hranolek nebo „pyžamoburger“ bude legrace i pro vaše děti.

V celio narazíte také na dárky pro elegány. Zde najdete výběr sak, kabátů, kožených rukavic či příjemných šálů pro ty muže, kteří mají rádi pohodlnou, elegantní a stylovou módu. Takové kousky se neztratí a díky nadčasovému designu přijdou vždy vhod každému chlapovi, který ráno nechce dlouze přemýšlet v košili a boxerkách, co rychle na sebe.

Dárkové klasiky vždycky nakonec potěší – co by to bylo za Vánoce bez svetrů, ponožek, trenýrek a pyžam? A i když si z takových „měkkoušů“ většinou děláme legraci, doma po nich muži vždy rádi sáhnou. Po celém dni v práci se do pohodlného domácího oblečení rád natáhne na gauč kuchař, fotbalista, herec i motorkář. O tom ví své Roman Vaněk, Tomáš Ujfaluši, Láďa Hampl, Leoš Noha i Petr Pilát, kteří jsou tváří letošní vánoční kampaně.

O celio: Původem francouzská značka pánské módy nabízí nositelné oblečení za dostupné ceny. A již více než 40 let je hrdá na to, že obléká normální muže. V jejích obchodech a na e-shopu jsou k dostání jak formální kousky do práce i pro mimořádné příležitosti, tak volnočasové oblečení. Oblíbené jsou i speciální edice, letos zaměřené na motivy jídla. Pod označením Feel Good pak celio prodává udržitelnou módu a nezapomíná ani na vánoční dárky. V Česku má celio celkem 11 obchodů, z toho pět se jich nachází v Praze, a provozuje také e-shop.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vánoční dárek pro každého chlapa”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *