Rubriky

Podzimní čajová harmonie

Podzim a čaj, toto spojení dokonale funguje nejen v podobě šálku s horkým nápojem, který vás příjemně zahřeje a uvolní v sychravých dnech, ale také jako inspirace, která vnese hřejivý klid a harmonii do vašich domovů. Polštářky, povlečení, běhoun na stůl a další bytový textil s čajovými lístky vytvoří atmosféru, která zažene všechny podzimní chmury.

S přicházejícím chladnějším počasím se mění i naše nálada. Cítíme se více unavení a podráždění. Právě v tomto ročním období máme rádi něco hřejivého, co zaručeně zažene podzimní chmury a nakopne naši aktivitu. Nejčastěji tímto elixírem bývá čaj.

Čajové lístky mají magickou schopnost kamkoli vnést klid a pohodu. S šálkem horkého čaje vždy na chvíli zpomalíme, vychutnáme si příjemnou atmosféru plnou dokonalé harmonie chutí a načerpáme tolik potřebnou energii. Čaj dokážou vnést příjemné pocity nejen do našich duší, ale také do našeho domova. To si uvědomili i designéři z e-shopu s bytovým textilem Goldea a vytvořili pro letošní podzim set bytového textilu s dekorem inspirovaný čajovými lístky na zeleném podkladu.

Hřejivá a harmonická síla čaje dokáže vykouzlit příjemné prostředí v obývacím pokoji, v jídelně i v ložnici, prostě všude tam, kde trávíme doma čas. Širokou nabídku produktů s dekorem čajového listu najdete na Goldea.cz.

Bavlněné ložní povlečení – čajové lístky

Motivem čajových lístků navodíte ve vaší ložnici klidnou a ničím nerušenou atmosféru pro co nejlepší odpočinek.

Dekorativní bavlněný povlak na polštář – čajové lístky

Bavlněný povlak na polštář s motivem čajových lístků na zeleném podkladu je vyroben z kvalitní a příjemné 100% bavlny. Je opatřen praktickým zapínáním na zip.

Běhoun na stůl 100% bavlněné plátno – čajové lístky

Kvalitní bavlněný běhoun na stůl s originálním motivem čajových lístků na zeleném podkladu Goldea nabízí v šířce 20, 35 a 50 cm a v délce 120, 140, 160, 180 cm. Pokud vám požadovaný rozměr schází, zvolte na e-shopu www.goldea.cz variantu „Ušití na míru“ a napište vlastní rozměry. Švadlenky z Goldey poté běhoun ušijí na míru dle vašeho přání.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Podzimní čajová harmonie”

Napsat komentář