Rubriky

Nechte si poradit s výběrem prádla

Blíží se jaro a vy nemůžete najít dokonalé prádlo nebo plavky? A také si často nevíte rady s výběrem správného střihu a velikosti košíčků nebo obvodu? To, co jste minule zvolila, se vám sice moc líbí, ale nesedí tak dobře, jak jste si přála? Pokud si nejste jistá, nechte si poradit zkušenými stylistkami prádla. Ve dvacítce českých a moravských měst, od Karlových Varů po Frýdek Místek a od Varnsdorfu po České Budějovice, pořádá český výrobce prádla Triola pravidelné individuální poradny Styling Day.

„Zájem o stylingy je tak velký, že jsme jejich počty museli letos zdvojnásobit, bude jich téměř sedmdesát,“ vysvětluje profesionální stylistka prádla z Trioly, Žaneta Ilutanová. „Plánujeme je ve všech firemních prodejnách po celé ČR a hlavně – letos už na to budeme dvě,“ dodává.

Triola má totiž od loňského roku novou posilu, stylistku Kamilu Volnerovou, která se v oboru pohybuje celý svůj profesionální život. Akce Styling Days v různých regionech pořádá Triola již 12 let. Jsou velmi populární a žádané.

Ženy často stály na toto individuální poradenství frontu. „Chceme zákaznicím ukázat, jak má nákup prádla vypadat. Ano, vše záleží na kvalitě výrobků, proškoleném personálu a milém prostředí, ve kterém se žena cítí komfortně a příjemně. Uvítáme ji sektem, důkladně ji změříme, ukážeme, jak správně podprsenku obléct, jak kterou nosit a jak i v budoucnu vybírat další modely. Nás velmi zajímá, zda jsou ženy spokojeny a jak se po čase ve vybraném prádle cítí,“ vysvětluje Ilutanová. Počet firemních prodejen Triola každoročně navyšuje (nyní 23 firemek) a zákaznice se do nich vždy a rády vracejí.

Opravdu velkou novinkou je INTERAKTIVNÍ STYLISTKA. Pokud ji chcete vyzkoušet, klikněte zde

https://www.triola.cz/244-bestsellers

INTERAKTIVNÍ STYLISTKA z TRIOLY s vámi projde problém krok za krokem.

Pro ty, které se rády rozjedou za stylistkami osobně, nabízíme termíny Styling Days v březnu. Další termíny pak můžete sledovat na www.triola.cz , aktualizují se každé dva měsíce.

https://www.triola.cz/cms/7-poradna/93-triola-styling-day-triolacz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nechte si poradit s výběrem prádla”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *