Rubriky

Přivoňte si k růži

Značka Chloé vždy prosazovala přirozenou ženskost bez strojenosti. Od uvedení prvních kolekcí si zakladatelka domu Gaby Aghionová vysnila šatník plný oděvů, z nichž každý plynule kopíruje pohyby těla a zdůrazňuje postavu, aniž by ji omezoval. Po stopách tohoto osobitého stylu se vydaly i vůně Chloé, které jsou výrazem živé a upřímné ženskosti. Každá z nich je navržena jako dialog s přírodou, který vytváří nezlomné pouto mezi módou a říší květin. Nyní uvádí novou vůni do své řady Signature: Eau de Parfum Lumineuse. Uvnitř této kreace září symbolická růže kolekce nebývalým jasem.

Parfémovaná voda Chloé Eau de Parfum Lumineuse je inspirována obrazem čerstvě utržené růže zalité slunečními paprsky. „Chtěla jsem nově interpretovat ikonickou růži Chloé Signature a posunout ji do nové oblasti,“ vysvětluje parfémářka Ane Ayo. „Záměrem bylo vytvořit úžasně hřejivou, jemnou růži a vyzdvihnout smyslnější stránku ženskosti Chloé, aniž by to bylo na úkor elegance.“

Růže se zde představuje v celé své bohatosti a komplexnosti, mísí se se sametovými akcenty jasmínu Sambac a vytváří slunečný, smyslný buket. Stejně jako stehování zvýrazňuje kontury couture kreace, vanilka povyšuje květinové srdce této vůně, zatímco její omamné, ambrové tóny propůjčují kompozici svou lahodně velkorysou, návykovou a ženskou hedvábnost.

Stejně jako ostatní vůně této řady je i parfémovaná voda Chloé Eau de Parfum Lumineuse složena z přírodních vonných látek, alkoholu a vody. Nic jiného v ní nenajdete.

Chloé je proslulá jedním zvláštním detailem: prošíváním, které se objevuje na řadě ikonických oděvů a doplňků z řady Mony. Flakon parfémované vody Lumineuse poprvé odráží tuto poznávací značku domu, neboť béžovou stuhu uvázanou na hrdle flakonu lemuje jemná růžová nit, která nenuceně evokuje zářivost této nové vůně.

Flakon Eau de Parfum Lumineuse obsahuje 25 % recyklovaného skla, zatímco stuha je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru.

U příležitosti uvedení parfémované vody Lumineuse na trh byla vytvořena speciální kampaň. Lucy Boynton, britsko-americká herečka a tvář řady Chloé Signature, se prochází krajinou, která vyjadřuje její hluboký vztah k přírodě. Černobílou sekvenci přerušují detailní záběry růží, které postupně získávají zářivé barvy a ožívají. Při pohybu se zdá, že jejich okvětní lístky dýchají, jako by ztělesňovaly tepající srdce samotné přírody.

Novou vůni Chloé Eau de Parfum Lumineuse najdete ve své oblíbené parfumerii.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Přivoňte si k růži”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *