Rubriky

Sérum pro blond vlasy

Značka Kérastase uvedla v roce 2019 na trh řadu Blond Absolu přinášející luxusní péči pro všechny typy blond vlasů. Její produkty obsahují kyselinu hyaluronovou a olej z plesnivce alpského, které hloubkově obnovují a chrání vlasová vlákna. Umožňuje personalizovanou péči podle individuálních potřeb a postupně se rozrůstá. Nyní dostávají blondýnky do rukou tajnou zbraň v podobě séra s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové, inspirovaného péčí o pleť a vědecky vyvinutého tak, aby co nejintenzivněji hydratovalo odbarvená vlasová vlákna a vlasovou pokožku.

Každá blondýna ví, že odbarvené vlasy potřebují především hydrataci – díky ní získají zpět svou sílu a pružnost poté, co byla při odbarvování narušena jejich celistvost. Odborníci na péči o pleť vědí, že jejich hlavním spojencem pro hydrataci je kyselina hyaluronová. Tato oblíbená účinná látka váže vlhkost v pokožce a stejný účinek má i na vlasy a pokožku hlavy.

Značka Kérastase se nechala inspirovat generací Z a vyvinula novinku vycházející z péče o pleť: vlasové sérum, které doplní řadu Blond Absolu pro dokonale zdravé blond vlasy. Nové sérum 2% Pure Hyaluronic Acid Serum inspirované trendem na TikToku, kdy tvůrci ošetřují vlasy pleťovou kosmetikou s kyselinou hyaluronovou (HA) přináší vysokou koncentraci molekul kyseliny hyaluronové pro obnovu zdraví blond vlasů s okamžitými výsledky.

Tento transparentní zklidňující gel, testovaný na profesionálně odbarvených vlasech, poskytuje intenzivní hydrataci vlasové pokožce i vlasovým vláknům a má regenerační účinky srovnatelné s nejúčinnějšími produkty pro péči o pokožku. Jako součást péče nabízené řadou Blond Absolu se nanáší na vlhké, ručníkem vysušené vlasy a jeho složení je speciálně přizpůsobeno tak, aby zohledňovalo fyziologické pH vlasové pokožky, a to i po odbarvení vlasů. Má okamžité účinky na obnovu zdraví vlasů poškozených odbarvováním, které jsou viditelné již po prvním použití.

Účinky:

Obnovuje vlasy poškozené odbarvováním již při prvním použití.

Účinně vlasy zpevňuje, až o 95 procent.

Okamžitě a dlouhodobě vlasy hydratuje a obnovuje přirozenou vlhkost a kožní bariéru.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sérum pro blond vlasy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *