Rubriky

Aby pleť vykvetla do krásy

S věkem pokožka ztrácí aktivní schopnost hydratace a snižuje se také aktivita mezibuněčné komunikace. Klesá obsah kolagenu i ostatních pojiv a mění se struktura pokožky. Projevuje se to ztrátou pružnosti a pevnosti pleti, která přestává být vypnutá, a objevují se drobné i hlubší vrásky. Jde o přirozené změny, které kvalitní kosmetika umí regulovat a zdravou vitalitu pleti dokáže udržet v kterémkoli věku. Základním principem je dostatečná hydratace ve spojení s výživou a ochranou. Dlouhodobé hledání a neustálé zkoušení vám nyní může ulehčit novinka na trhu RenoHyal od značky MediCare.

Její péče se zaměřuje na hraniční problémy pleti a má prokazatelné účinky. Krémy RenoHyal byly vyvinuty speciálně pro reaktivní pleť, která vykazuje známky stárnutí a potřebuje omladit. Existují ve 2 variantách – denní a noční a na pokožku působí ve 3 krocích.

Nosiči aktivního účinku krému jsou 3 základní složky, z nichž každá řeší konkrétní problém a společně vedou k výslednému efektu: zpevnění a omlazení citlivé pleti. Intenzivně hydratuje – obsahuje 100% nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, důležitou pro celkový refresh pokožky. Má vysokou schopnost penetrace, takže ji pokožka rychle přijímá a dokáže ji využít. Revitalizuje a zbavuje pokožku únavy – obsažený vitamin C posílí vitalitu pleti a jako silný antioxidant ji chrání před negativními vnějšími vlivy a předčasným stárnutím. Omlazuje – o to se stará peptid Matrixyl. Jeho úkolem je retušovat nerovnosti pokožky, vyplňuje vrásky a podílí se na celkovém zpevnění jednotlivých struktur pokožky.

 

 

 

 

 

Oční krém RenoHyal:

Ochabování pokožky a tvorba vrásek je přirozený proces a nejčastější jev, který zneklidňuje ženy po 40. Pozorujete, že vaše pleť není jako dřív? Na vině je úbytek kolagenu, se kterým souvisí ztráta hutnosti pleti a tvorba vrásek.

Nový oční krém RenoHyal, je moderní přípravek, který využívá inovativní technologie proti stárnutí pokožky očního okolí. Obsahuje protivráskový peptid Matrixyl s prokázanými účinky na omlazení pleti. Jde o speciální formu tuku, který aktivuje novotvorbu kolagenu přímo v pokožce, tím ji zpevňuje a zabraňuje jejímu ochabování. RenoHyal umožňuje pleti hloubkovou regeneraci, aktivně vyhlazuje vzniklé nerovnosti, vyplňuje vrásky a celkově omlazuje oční okolí. Sílu působit proti stárnutí mu spolu s Matrixylem dává komplex 100% kyseliny hyaluronové a vitamínu A, který revitalizuje a posiluje pokožku. Výsledkem pravidelné aplikace 2x denně je potlačení vrásek, zpevnění pokožky a vyhlazení očního okolí.

Tento jemný krém je vhodný také pro ženy, které trpí zvýšenou citlivostí, provázenou začervenáním nebo podrážděním očního okolí. Neobsahuje parfemace ani dráždivé konzervanty.

Přípravky RenoHyal seženete na e-shopu nebo v kosmetických studiích značky SynCare.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Aby pleť vykvetla do krásy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *