Rubriky

Energická dámská vůně

Zářivá. Vibrující. Energická. Představujeme vůni Daisy Ever So Fresh, nejnovější kompozici z ikonické kolekce Daisy Marc Jacobs. Nová dlouhotrvající vůně sálá erupcí svěžesti, která ztělesňuje jasný, odvážný postoj, překypuje živou energií a inspiruje spontánností díky svému mladistvému duchu a energickému šarmu.

Vůně: Daisy Ever So Fresh, kterou vytvořil Alberto Morillas, je plná šťavnatých citrusových tónů, které zachycují rozmarný pocit slunečních paprsků, a její srdce doplňuje zářivá růžová voda, která dodává vůni spontánní květinový nádech. Kašmírová dřeva zahalují vůni do vzdušného, ale energického tepla. Tóny spolu hrají v brilantní harmonii a vytvářejí okouzlující a trvalou vůni.

Hlava: mandarinková esence, mango a ananas

Srdce: esence z růžové vody a z pomerančových květů

Základ: kašmírová dřeva

11

Design: Flakon je reinterpretací původního designu toaletní vody Eau So Fresh. Tato vyšší a štíhlejší verze flakonu s logem Daisy představuje mladistvý a zářivý odstín vůně uvnitř. Zlatý uzávěr je nejhravějším aspektem a ústředním bodem flakonu, který zdobí šest energií nabitých oranžových sedmikrásek sjednocené jasně žlutými doplňky.

Kampaň: Odehrává se na travnatém lánu v pravé poledne a modelky Kaia Gerber, Jelixa Reyes a Bomi se vyhřívají na slunečních paprscích, kdy sedmikrásky jasně září. Kampaň působí živým a autentickým dojmem. Je dílem slavného fotografa Alasdaira McLellana a zachycuje pocit bezstarostného štěstí, který přichází, když se necháte unášet letní náladou.

K dostání exklusivně v síti parfumérií Sephora.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Energická dámská vůně”

Napsat komentář