Rubriky

Radost na poslední chvíli

Marně si lámete hlavu, čím byste letos potěšili pod stromečkem své nejmenší? Nebo jste si při postupném odškrtávání položek z dlouhého seznamu úkolů, které musíte do Štědrého dne stihnout, uvědomili, že vám ještě chybí nějaké překvapení? Vyberte si z našich tipů, které zaručeně potěší holky a kluky, a navíc je seženete i na poslední chvíli.

Pro milovníky psů

Snad každé dítě by si přálo najít pod stromečkem heboučké, mazlivé štěňátko. Ne každá rodina si však může dovolit pečovat o skutečného pejska. V takovém případě se skvělými parťáky každé holčičky i chlapce stanou populární interaktivní plyšoví pejsci HAFÍCI Husky Max, retriever Lumpík a bíglice Ťapka, kteří je na první pohled okouzlí velkýma očima, hebkou srstí i slušivým obojkem. Reagují na 12 hlasových povelů a umí taky skvělé nové kousky a triky – třeba přijít na zavolání, plazit se nebo zaštěkat na kočku. Děti si s nimi užijí spoustu legrace a současně se seznámí s péčí o domácího mazlíčka. V balení najdou také kostičku a misku, takže se mohou o svého kamaráda skvěle postarat.

Nenahraditelným parťákem pro chvíle her i odpočinku se zaručeně stane také PLYŠOVÉ INTERAKTIVNÍ ŠTĚŇÁTKO FUR FLUFFS. Z plyšové kuličky se pomocí hry vyklube roztomilý mazlíček, který disponuje více než 50 zvuky a reakcemi. Děti s ním zažijí spoustu zábavy jako házení, koulení, krmení, písničky a další hry.

Medvědí porce legrace

Pro každou legraci je heboučký INTERAKTIVNÍ POLÁRNÍ MEDVÍDEK ARTIE, který ze všeho nejvíc miluje zmrzlinu! Holčičky mu mohou dát ochutnat, ale pozor, aby se nenachladil. To se pak začne třást a kýchat, to pak pomůže jedině pevné objetí. Artie reaguje více než 10 různými zvuky a dalšími činnostmi.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Radost na poslední chvíli”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *