Rubriky

Nová úroveň svádění

BOSS Parfums uvádí vůně BOSS The Scent Magnetic for Him a for Her. Dvě ambrové kompozice ve variantě pro něj a pro ni svádějí novou magnetickou intenzitou díky neodolatelnému spojení kontrastních ingrediencí. Každý člověk může být BOSS, ne jinak je tomu ve hře svádění, kde je klíčová sebedůvěra. Dvě vzrušující nové vůně nyní vystihují sebevědomí, eleganci a přitažlivost každého BOSSe a svádějí smysly jako nikdy předtím.

Novou éru značky BOSS definují čtyři slova: Buď sám sebě BOSSem. Tato odvážná mantra, symbolizující globální přerod a osvěžení značky, nadále inspiruje lidi na celém světě, aby důvěřovali svým instinktům, vzali svůj osud do svých rukou a byli svým vlastním BOSSem v každé roli, kterou zastávají.

Nová kampaň je stvořena s tvářemi BOSS The Scent: hollywoodskými herci Jacobem Elordim a Laurou Harrier, které k sobě přitahuje všepohlcující přitažlivost, jíž nelze odolat. Spojení dvou stejně sebevědomých a úspěšných osobností vytváří silnou dualitu, která dokonale odráží kontrasty v srdci těchto nádherných vůní.

BOSS The Scent Magnetic je pozvánkou k prožití síly přitažlivosti a svádění jako nikdy předtím. Vaše smysly okouzlí dvě intenzivní reinterpretace původní vůně BOSS The Scent.

BOSS The Scent Magnetic for Him odhaluje neodolatelné spojení nádherného extraktu černé vanilky a zářivé absolue z otrub. Vzrušující vrchní tóny ovoce maninka, exkluzivní složky BOSS, byly zintenzivněny, aby vůni okamžitě dodaly silnou energii. V srdci se nachází pulzující absolue z otrub, která dráždí smysly, jež jsou neodolatelně přitahovány k základu z výtečného extraktu z černé vanilky. Ten vyzdvihuje magnetickou sílu vůně BOSS The Scent do nových výšin.

Vůně BOSS The Scent Magnetic for Him, kterou zkomponovala parfemářka Delphine Lebeau, je intenzivně svůdná ambrová, ovocná a kožená vůně. Tato parfémovaná voda je představena ve flakonu v sytě černém odstínu a zasazeném do ledově zlaté krabičky.

BOSS The Scent Magnetic for Her v sobě spojuje neodolatelný kontrast čistého bílého pižma a temné textury květu osmanthu. Svůdné vrchní tóny osmanthu byly zintenzivněny, aby vůni okamžitě dodaly silnou smyslnost. Sametová semínka ambrette v srdci vůně hypnotizují smysly, které jsou neodolatelně přitahovány k základu z čistého bílého pižma, který vyzdvihuje magnetickou sílu vůně BOSS The Scent do nové dimenze.

Vůně BOSS The Scent Magnetic for Her, kterou vytvořila parfemářka Louise Turner, je intenzivně svůdná ambrová, pižmová vůně. Tato parfémovaná voda je uložena do flakonu ve tvaru diamantu lakovaného do tmavě fialového odstínu.

BOSS The Scent Magnetic for Him a BOSS The Scent Magnetic for Her je k dispozici na pultech vašich oblíbených parfumérií.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nová úroveň svádění”

Napsat komentář