Rubriky

Regé-Jean Page tváří Armani Code

Společnost Armani beauty koncem června oznámila, že novou tváří vůní ARMANI CODE se stává britský herec Regé-Jean Page. Ten se v září objeví v kampani na nový ARMANI CODE PARFUM, za kterou stojí francouzský režisér Manu Cossu a britský fotograf Damon Baker.

„Regé-Jean Page interpretuje a objevuje rozdíly jemné a pronikavé mužnosti, která není okázalá ani nápadná. Autenticky a spontánně reprezentuje kulturní bohatství a vitalitu tohoto okamžiku,“ řekl Giorgio Armani. Regé-Jean Page dodal: „Moje role pro Armani Code je absolutním privilegiem. Umožňuje mi ztělesňovat nenucený styl značky, která definovala, jak vypadá vrchol ikonického, filmového stylu, a nadále inspiruje progresivní pohled na to, jak budeme všichni utvářet naši budoucnost.“

Ve spolupráci s Regém-Jeanem Pagem, který ztělesňuje podstatu moderní mužnosti, představí Giorgio Armani nový netradiční parfém ARMANI CODE. Nový čtvercový flakon ARMANI CODE se zaoblenými hranami lze znovu naplnit, díky čemuž značka dostává svému příslibu udržitelnosti. V nové vůni ARMANI CODE PARFUM fenomenální parfumér Antoine Maisondieu (Givaudan) přetváří charakteristický rukopis parfému ARMANI CODE, ale zároveň zachovává jeho dřevité aroma a smyslnost.

Regé-Jean Page tak rozšíří rodinu značky Armani beauty, kterou již tvoří herečky Cate Blanchett, Zhong Chuxi, Adria Arjona, Alice Pagani a Greta Ferro, herci Jackson Yee a Nicholas Hoult a modelky Barbara Palvin, Madisin Rian a Valentina Sampaio. Každá z uvedených tváří značky neotřele zosobňuje představy Giorgia Armaniho o kráse.

REGÉ-JEAN PAGE

Než se londýnský rodák Regé-Jean Page prosadil u filmu, věnoval se divadlu, později byl obsazován i do menších televizních rolí. Průlom nastal až s rolí vévody z Hastingsu v první řadě fenoménu BRIDGERTONOVI. Po své premiéře v prosinci 2020 se tento seriál okamžitě dostal do čela sledovanosti na platformě Netflix. Herec získal za svou roli celosvětové uznání a první sezona seriálu se mohla pyšnit 12 nominacemi na cenu Emmy.

Nyní se na Pagea můžeme těšit v celovečerním snímku THE GRAY MAN, který vstoupí do kin 15. července a na domácí obrazovky prostřednictvím Netflixu 22. července. Po jeho boku se ve filmu objeví Chris Evans, Ryan Gosling a Ana de Armas. Režie, scénáře a produkce se ujali bratři Joe a Anthony Russoovi.

R.-J. Page nedávno pro Paramount Pictures dokončil natáčení adaptace známé hry DUNGEONS & DRAGONS: HONOR AMONG THIEVES s Chrisem Pinem, Michelle Rodriguez, Justicem Smithem a Hughem Grantem. Premiéry se dočká 3. března 2023.

Pro společnost Paramount rovněž připravuje remake filmu THE SAINT, ve kterém zazáří v hlavní roli a vyzkouší si i roli producenta. Ve spolupráci se scenáristou a režisérem Noahem Hawleym bude také produkovat a hrát v připravovaném loupežném thrilleru. Tento zatím nepojmenovaný projekt vzniká pro Netflix a AGBO, produkční společnost Joea a Anthonyho Russoových.

V roce 2021 byl Regé-Jean Page zařazen na seznam TIME100 Next, který vyzdvihuje osobnosti, jež se aktivně podílejí na určování budoucnosti a definují novou generaci vůdčích osobností.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Regé-Jean Page tváří Armani Code”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *