Rubriky

Sbohem vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů je čím dál častější problém postihující celosvětově více než 88 procent žen všech věkových kategorií. Počet žen, které bojují s vypadáváním vlasů se markantně zvýšil po pandemii covid-19. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy a tvoří neodmyslitelnou součást ženské identity. Značka L´Oréal Paris představila sérum proti vypadávání vlasů Elseve Full Resist s obsahem 1,5% Aminexilu + kofeinu + argininu.

Nová inovativní řada péče o vlasy od L’Oréal Paris, Elseve Full Resist je navržena speciálně proti vypadávání vlasů a obsahuje účinné sérum s dermatologickou složkou Aminexilem, kofeinem a argininem, které poskytuje kompletní řešení péče o vlasy. Je klinicky prokázáno, že jedinečné složení séra přináší viditelné výsledky již za 6 týdnů, přičemž uživatelé pozorují snížení vypadávání vlasů, méně viditelnou pokožku hlavy a silnější vlasová vlákna.

Sérum Elseve Full Resist je obohaceno o dermatologickou ingredienci Aminexil, která se používá k léčbě vypadávání vlasů. Původní molekula Aminexilu byla vyvinuta výzkumným centrem L´Oréal v roce 1988. Působí proti vypadávání vlasů tím, že zabraňuje ztuhnutí kolagenové sítě kolem vlasové cibulky a přispívá k jejímu zpevnění. Výsledek? Po 6 týdnech používání jsou vlasová vlákna silnější, pokožka hlavy je méně viditelná a vypadávání vlasů je redukováno.

Sérum obsahuje klinicky ověřené složení obohacené o 1,5% Aminexilu + kofeinu + argininu, čímž posiluje vlasy a vlasovou pokožku, a zároveň zklidňuje a posiluje bariéru pokožky hlavy. Je inspirováno nejinovativnějšími produkty péče o pleť, rychle proniká do pokožky bez zanechání mastných zbytků a je vhodné pro každodenní použití na všechny typy vlasů. Sérum proti vypadávání vlasů Elseve Full Resist je ověřeno nezávislou řadou dermatologů a přináší klinicky ověřené výsledky díky obsahu účinných aktivních látek.

Sérum proti vypadávání vlasů Elseve Full Resist má jemnou gelovou texturu, která při masáži během aplikace snadno proniká do pokožky a má smyslnou vůni.

Způsob aplikace: Pro kompletní posílení vlasů a 2x méně vlasů na hřebenu aplikujte sérum po použití šamponu a balzámu z řady Full Resist.

Krok 1: Sérum naneste na pokožku hlavy po jednotlivých sekcích tak, aby bylo rovnoměrně aplikováno na celou pokožku hlavy.

Krok 2: Pomocí prstů vmasírujte sérum do pokožky. Neoplachujte.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sbohem vypadávání vlasů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *