Rubriky

Sladká tečka večera ve dvou

Vaječné likéry jsou během zimního období jedněmi z nejoblíbenějších nápojů. A to nejen u nás, ale například i v Německu, anglicky mluvících zemích, Nizozemsku, Itálii nebo Mexiku. Tento „tekutý dezert“, bez kterého si jen málokdo dokáže představit rodinnou sešlost, se bezmála sto let vyrábí také v nejstarší evropské palírně, prostějovské Palírně U Zeleného stromu.

Lahodný vaječný likér s vysokým podílem vajec a mléka vyrábí prostějovská Palírna U Zeleného stromu podle tradiční receptury z kvalitních pečlivě vybraných surovin. Proto je už po desetiletí nejprodávanějším „vaječňákem“ na českém trhu. A jak si jej nejlépe vychutnat? Každý na to jde jinak. Někdo si jej usrkává ze sklenky po malých doušcích, jiný si Vaječným Snem Originál vyladí kávu a pro někoho nesmí chybět na zmrzlinovém poháru.

Oblíbený není jen klasický vaječný likér, ale také lahodné smetanové likéry s pořádnou porcí pravé holandské smetany. Ochutnat můžete varianty s karamelem, čokoládou, pistácií, oříšky nebo slaným karamelem.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sladká tečka večera ve dvou”

Napsat komentář