Rubriky

Giorgio Armani představuje jarní look

Značka Giorgio Armani představila koncem ledna v Paříži Beauty Look na jaro a léto 2023, který je dílem make-up artistky Lindy Cantello. Imaginární tanec jemně vibrujících linií, světelných odlesků a barev, jako když se paprsky světla tříští v hranolu. Lehkost, prchavost, třpyt. Po mole se sype diamantový motiv jako malba, která se stává skutečností.

Beauty look krok za krokem podle Lindy Cantello, světoznámé make-up artistky značky Giorgio Armani: „Nádherná, opulentní kolekce Giorgio Armani Privé s třpytivými šaty a šperky vyžadovala matné a rafinované líčení. Klíčový byl Armaniho leitmotiv světla a stínu. Minimalistické použití špičkové technologie pro maximální efekt.“

Krok za krokem

PLEŤ: Připravte pleť pomocí regeneračního krému CREMA NERA SUPREME REVIVING CREAM. Pro zdravý, přirozeně matný vzhled naneste make-up POWER FABRIC+ a korektor POWER FABRIC. Kontury zvýrazněte pomocí tónovacího balzámu NEO NUDE MELTING COLOR BALM v odstínu č. 20.

OČI: Naneste stíny EYE TINT v odstínu č. 22 na celé oční víčko i pod oko a konečky prstů rozetřete okraje do ztracena, abyste vytvořili dojem skutečných stínů.

RTY: Na rty naneste rtěnku LIP POWER v odstínu č. 109 pro světlou pleť nebo v odstínu č. 203 či 204 pro tmavší odstíny pleti.

Finální vzhled:

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Giorgio Armani představuje jarní look”

Napsat komentář