Rubriky

Smyslně elegantní pánská vůně

FERRAGAMO představuje Ferragamo Red Leather, nový parfém pro muže vytvořený v moderním duchu smyslné elegance a lehkosti. Tradice a inovace se mísí v jedinečné vonné směsi, jež oslavuje řemeslnou zručnost a mimořádnou kvalitu prostřednictvím parfumérského talentu a umělecké kreativity, pro které je značka Ferragamo známá a hlásí se tak ke svému historickému dědictví.

Vůně odráží autentickou a angažovanou duši muže, který rozvíjí svou sílu a ambice s otevřeností, tolerancí a ohleduplností ke svému okolí. Je si plně vědom svého talentu a jedinečnosti; cení si své nezávislosti a využívá ji ke svobodnému sebevyjádření; nachází potěšení ve spojeních s druhými, je otevřen novým myšlenkám a raduje se z úspěchů. Svých cílů dosahuje s přirozenou aurou elegance a sebejistoty, čímž je skutečnou inspirací pro svoji komunitu.

Pokračovatel řady vůní Ferragamo, Ferragamo Intense Leather, Ferragamo Spicy Leather a Ferragamo Bright Leather je smyslnou interpretací moderní maskulinity s důrazem na sebejistotu a vědomí moci řídit svůj vlastní život.

Vonná kompozice se řadí do citrusové, aromatické a kožené vonné kategorie. Kombinuje osvěžující a hřejivé tóny. Odhaluje komplexní aroma vetiveru, s jeho zemitými a kouřovými akcenty, a mísí jej s pikantními doteky zázvoru a povzbuzujícími tóny santalového dřeva pro dlouhotrvající svěží zážitek.

Vůně přichází v charakteristickém skleněném flakonu, nyní v červené barvě, ikonickém odstínu značky Ferragamo. V moderním pojetí prezentuje ikonické designové prvky slavného módního domu. Štíhlý tvar flakonu zdobí výrazný červený pruh s kontrastním černým logem. Motiv ikonické Gancini spony ze stříbrného kovu na protichůdných koncích flakonu elegantně spojuje vrchol se základnou.

Vůně Ferragamo Red Leather je dostupná od dubna 2024 ve vybraných prodejnách Douglas, na e-shopu www.douglas.cz a ve vybraných nezávislých prodejnách.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Smyslně elegantní pánská vůně”

Napsat komentář