Rubriky

Vzhůru na čarodějnický rej

S koncem měsíce dubna se neodmyslitelně pojí lidový zvyk pálení čarodějnic. Užijte si tradiční oslavy v originálním přestrojení. Přinášíme pár tipů, které se vám pro tuto příležitost mohou hodit.

Čarodějnický klobouk

Svět kouzel je tak vzrušující. S dětským čarodějnickým kloboukem si děti užijí zábavu. Klobouk má typicky černou barvu a díky své univerzální velikosti sedne na každou dětskou hlavičku.

Cool doplňky ke kostýmu čarodějnice

Set Čarodějnice obsahuje karnevalové doplňky nehty a řasy, které dokonale doladí kostým každé malé čarodějky. S těmito třpytivými doplňky bude kostým vypadat opravdu realisticky.

Létající koště

Čím jiným doplnit čarodějnický kostým než právě koštětem? Každá dobrá čarodějnice potřebuje své „létající“ koště. Tvar koštěte je pro přirozený vzhled zahnutý.

Strašidelný parťák

Skvělého společníka na strašidelnou oslavu děti naleznou v příšerkách FLEXI MONSTER. Děsivé, supernatahovací a zábavné postavičky dětem otevřou dveře do světa fantazie a zábavy. Děti mezi nimi najdou Zombie medvěda a vlkodlaka, Kostidraka, Kočičí mumii a nesmí chybět také děsivá čarodějnice. Děti mají na výběr ze 14 příšerek, které mohou všemožně natahovat a mačkat. Součástí sérii Flexi Monster jsou jak klasické figurky, tak speciální. Hned 2 figurky jsou metalické (Rudý rytíř a Kyborg) a 2 figurky svítí ve tmě (Duch piráta a Neonový muž). Stačí si vybrat tu svou!

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vzhůru na čarodějnický rej”

Napsat komentář