Rubriky

Strašidla zaženou nudu

Každoroční strašidelný rej v oblíbených kostýmech je opět tady a s ním i odpovídající výzdoba, hry a dobrůtky. Přinášíme inspiraci na hračky a doplňky, které vykouzlí správnou halloweenskou atmosféru na každé dětské party nebo jen tak v dětském pokojíčku.

Roztomilá monstra

Oblíbené příšerky FLEXI MONSTER mají extrémně pružná těla. Holky i kluci je mohou natahovat, mačkat, proplétat jim končetiny a zkoušet různé krkolomné triky. Flexi Monster jsou neuvěřitelně odolní, mají strašidelnou vizáž a hlavně nemají rádi nudu. Kdo z nich je nejsilnější a kdo nejděsivější? Každý si může vybrat svého favorita nebo je posbírat všechny. Flexi Monster jsou také skvělá antistresová pomůcka. Natahování a mačkání rozvíjí jemnou motoriku, a navíc může malým neposedům pomoct při soustředění a nervozitě.

 

Jak porazit strašidla

Vyzkoušejte napínavou 3D deskovou HRU STRAŠIDELNÝ HRAD a vžijte se do role vyšetřovatelů paranormálních jevů. Ale pozor, hrad obývá zlý duch, který vás chce uvěznit uvnitř. Podaří se vám uniknout? Po cestě na vás číhá spousta nástrah a záleží jen na vás, jestli se vydáte bezpečnou, ale dlouho cestou, nebo to risknete zkratkou plnou nečekaných pastí. Komu se nakonec podaří jako prvnímu uniknout?

 

Strašidelnou zábavu, při které vám bude tuhnout krev v žilách, si užijete s napínavou společenskou hrou pro celou rodinu LOVEC DUCHŮ. Figurka kostlivce promítá na stěnu nebo na strop obrysy duchů, které je potřeba zasáhnout speciální laserovou pistolí. Oživte kostlivce, nabijte pistoli a zamiřte! Obrysy duchů se promítají vždy jen na chvíli, takže musíte mít dobrý postřeh a přesnou mušku. Pistole počítá počet zásahů. Hra je určena pro 2 hráče.

 

Co si vzít na halloweenskou párty

Stylová mikro kabelka v podobě netopýrka se hodí do výbavy každé malé slečny, a to nejen o halloweenu. Lesklá PURSE PETS MIKRO KABELKA NETOPÝREK skrývá tajemství: Oči, které se otáčejí po směru otevírání a zavírání zipu.

Pokud vaše ratolest nemá v lásce děsivé kostýmy a chce jít na karneval raději za svou oblíbenou postavu, můžete mu pořídit KOSTÝM TLAPKOVÁ PATROLA – CHASE. Převlek v podobě hrdiny dětského seriálu ocení hlavně ti nejmenší. Je vhodný pro děti ve věku 2–3 let.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Strašidla zaženou nudu”

Napsat komentář