Rubriky

Pedik to s nohama umí

Možná se našim nožkám stýská po létě, nicméně musí do bot. Abyste jim to aspoň trochu ulehčili, je tady Pedik pro kompletní ošetření nohou a také obuvi. A na Pedik je zkrátka spolehnutí.

Nesprávné držení těla, stejně jako nevhodná obuv, vedou k nesprávnému rozložení tlaku na chodidlo a tím vzniku otlaků. V místech vysoké zátěže dochází k deformitám a zbytnění kůže, jejichž následkem je bolestivý pohyb a nesprávné držení těla. Na místě je včasná prevence, tedy pravidelná péče o chodidla. Pokud se stane automatickou součástí každodenní hygieny, máte vyhráno a Pedik vás přesvědčí, že každý krok může být lehčí.

ALPA Pedik krém s včelím voskem, vitaminem E a panthenolem zabraňuje zbytnění pokožky a tvorbě otlaků na nohou. Díky jeho zvláčňujícím účinkům udržíte pokožku nohou pružnou a měkkou, a to i na silně zatěžovaných místech chodidel. A co navíc? Nožky příjemně provoní.

 

 

 

 

 

Specialistou na otlaky a ztvrdlou kůži na nohou je ALPA Pedik balzám. Základem je bambucké máslo a včelí vosk s lanolinem, které vydatně promastí a změkčí zbytnělou kůži. Vitamin E pak urychlí hojivé procesy a regeneraci kůže v místech jejího popraskání. Balzám použijte na noc, aby jeho působení bylo co nejdelší.

Nadměrné pocení nohou ohrožuje hygienu nohou i čistotu obuvi. Abyste zabránili nepříjemnému zápachu, je třeba udržet nohy v suchu. Tím chráníte jejich zdraví a boty i nohy zůstávají hygienicky čisté. Může pomoci vhodná obuv a důsledná hygiena, ale ani to někdy nestačí. V takovém případě vyzkoušejte speciální přípravky Pedik.

 

Antiperspirant Pedik je rychleschnoucí sprej, který zamezí pocení nohou a vzniku nežádoucího zápachu. Obsahuje chlorohydrát hliníku – nejúčinnější látku s antiperspiračním účinkem. Dokáže omezit nadměrné pocení až na několik hodin a nedráždí pokožku. S Pedikem budou nohy v suchu a příjemně svěží. Současně je účinnou prevencí proti kožním onemocněním.

Abyste chránili také obuv, zkuste nový Pedik DEO a budete překvapeni, jak příjemně ji provoní.

Přípravky seženete v obchodech i v e-shopu ALPY.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pedik to s nohama umí”

Napsat komentář