Rubriky

Sváteční nail art

Prosinec už pomalu ťuká na dveře a je nejvyšší čas připravit se na vánoční večírky a předvánoční setkání s příbuznými a přáteli. Přemýšlíte o tom, jak si ozdobit nehty? Značka Orly připravila šest základních typů svátečního nail artu, kterými se můžete inspirovat. Ať už se do lakování pustíte samy, nebo raději navštívíte svou nehtovou designérku.

Stříbrné třepení

Stříbrné tóny dodávají sváteční pocit a jsou dobrou volbou pro ty z vás, které rády oslavují. Stříbrný lak na nehty vám bude připomínat vánoční řetězy a třepení, které v tomto období visí všude. Vypadá skvěle zejména na delších nehtech a na rukou s tmavší pokožkou.

Slavnostní červená

Je snad něco vánočnějšího než červený lak na nehty? Konkrétně pro letošní sezonu doporučuje značka Orly tmavší červené odstíny, které jsou pro chladnější měsíce ideální. Vyberte si odstín, jenž bude ladit s tónem vaší pleti. Pro slavnostnější vzhled můžete na některé nehty použít kamínky.

Zlatý třpyt

V předvánočním a vánočním čase chce každá z nás být jedinečná, a to je skvělá příležitost sáhnout po zlatém laku na nehty. Záleží jen na vás, jak bude intenzivní, jestli se bude třpytit, nebo bude decentně matný. Můžete také zlatý lak použít jen na některé nehty a ostatní udělat hnědé nebo béžové.

Podzimní hnědá

Hnědé tóny byly v podzimní kolekci značky Orly, ale dají se stejně dobře použít i v zimě. Už proto, že připomínají lákavé čokoládové cukroví a voňavou kávu. Navíc hnědé odstíny jsou vhodné pro jakýkoli tón pleti a dají se skvělé zdobit třpytkami nebo kamínky.

Zelená jako jehličí

Je to barva vánočního stromku, chvojí ve váze nebo jmelí. Také velká část ozdob bývá zelená. Pro toto období jsou ideální syté a tmavé zelené odstíny, protože světlé jsou symbolem jara. Můžete použít matné i lesklé laky, pokud si troufnete, vyzkoušejte jednoduché vánoční designy.

Pařížská modř

Možná si říkáte, že modrá není vánoční barva, zato je elegantní a sváteční. V lesklém provedení vypadají modré laky na nehtech opravdu luxusně. Musíte ale zvolit sytější a tmavší odstíny, světlé připomínají spíše mrazivé lednové počasí. Velmi dobře na nich vypadají zlaté akcenty.

Více na www.orly.com

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sváteční nail art”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *