Rubriky

Svěží vůně z ostrova Santorini

Letos v létě se ESCADA vydává na Santorini, tento malebný řecký ostrov nabízí idylické prostředí pro dovolenou snů. V tomto sluncem zalitém ráji začíná nová kapitola značky, která uvádí inspirativní kolekci Escaping with ESCADA. Dívka ESCADA přináší do neposkvrněných křivolakých uliček své charakteristické zářivé barvy a radostného ducha, který se koupe v hřejivém středomořském slunci. Tak začíná nezapomenutelné dobrodružství.

Svěží a povznášející vůně Santorini Sunrise je inspirována čistou radostí z pobytu na ostrově s přáteli, kde se fantazie stává skutečností a kde je možné cokoli. Zářivě modré moře tvoří úžasné pozadí pro zářivě bílou architekturu, ve větru se vznáší vůně rozkvetlých květin a každý nový den je příslibem vzpomínek, které přetrvají navždy.

Návykový sorbet mandarinky a bergamotu přináší do úvodních tónů vůně šťavnatou svěžest, kterou umocňuje zářivá ženskost okvětních lístků jasmínu. K povznášejícímu pocitu této limitované edice toaletní vody přispívá i aromatický výbuch granátového jablka a smyslných zrnek růžového pepře, zasazených do hřejivého základu z lehkého, sluncem políbeného pižma a krémového santalového dřeva.

Veganskou vůni zkomponovalo zručné duo parfumerů: Mylène Alran a Benoist Lapouza. Společně se jim podařilo vytvořit ovocně-květinovou vůni, která zachycuje pocit svobody, štěstí a radosti ze života, který může přinést pouze léto.

Elegantní flakon ESCADA je v této nové edici vyveden v gradientním laku tmavě modré barvy moře, který odráží kolorit ostrova. Design doplňují tři květy buganvilije v kontrastní zářivě růžové barvě, zatímco krabičku zdobí barevná ilustrace inspirovaná ikonickou architekturou Santorini při východu slunce.

Přála byste si být tady? V digitální kampani, která doprovází uvedení této značky na trh, se dvě dívky ESCADA poprvé podělí o dojmy ze Santorini z vlastního pohledu, aby oslavily báječnou dovolenou. Poutavý obsah a exkluzivní soutěž na sociálních sítích oživí svět vůně novým a vzrušujícím způsobem.

Nová vůně Escada Santorini je k dostání výhradně v síti parfumerií FAnn.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Svěží vůně z ostrova Santorini”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *