Rubriky

Svobodný duch v účesech

ALCINA představuje aktuální vlasové trendy v sezoně 2022/2023. Nová vlasová kolekce nese hrdý název Freigeist, v překladu Svobodný duch. Volně navazuje na předchozí Vielfalt, který se soustředil na rozmanitost. Freigeist se tentokrát zaměří na individualitu. Klade důraz na člověka, který má jasný postoj a nebojí se ho všem ukázat. Jde o vyjádření svého vzhledu, ale i vlastní osobnosti, která se v něm odráží. Nositeli dodává odvahu zbavit se všech konvencí a postavit se do středu pozornosti. Kolekci připravoval Robert Mrosek.

Robert Mrosek, ambasador značky ALCINA

V dnešní společnosti je stále důležitější vnímat sám sebe jako individualitu a vyjádřit svou osobnost. Nejedná se o politické prohlášení, ale o „módní prohlášení“. Dává nositeli odvahu stát si za svým postojem, dávat ho najevo a žít ho – mít svobodného ducha.

Ruby: RUSTY BROWN

Rezavě hnědý odstín a zvlněné vlasy evokují účes políbený sluncem a létem. Měkké vlny vytvoří přirozený, jemný a elegantní vzhled, který je vhodný pro každou příležitost. Druhý look pracoval více se stylingem, a tak vlasy působí jako divoká hříva s WOW efektem.

Produktové tipy

Barva: Color Gloss + Care Emulsion 7.44. Color Shampon měděný

Styling: Lak na vlasy, Pěna pro objem vlasů, Ultralehký sprej s mořskou solí, Emulze pro vlnité vlasy, Ochranný sprej před teplem

Sara: GOLDEN BROWN

Z kudrnatých vlasů vyzařuje temperament, neformálnost, nenucenost i proměnlivost. Čím kratší kudrlinky, tím charakterističtější vzhled. Afro vlasy nabízí spoustu stylingů: nezkrocené, uhlazené, elegantní. Husté kudrlinky krásně zvýrazní světlejší přeliv.

Produktové tipy

Barva: Color Shampon zlatý, Color Gloss + Care Emulsion 7.3, Color Conditioning Shot Gold

Styling: Lak na vlasy, Nutri shine olejový elixír

Alisa: SALTED CARAMEL

Bixie cut je zpět! Kombinace střihu pixxie a bobu nabízí širokou škálu stylingů. První look má mírně drzý nádech, je hravý a divoký. Naopak druhý představuje elegantní retro vzhled. Karamelový odstín podtrhne celkový dojem.

Produktové tipy

Styling: Lak na vlasy, Emulze pro vlnité vlasy, Hydratační sprej, Pěna pro objem vlasů

Charlotte: HOT PINK

Výrazný pixie střih a růžový odstín upoutá okamžitě pozornost. Vyzařuje sílu a pozitivní přístup k životu. Jeho styling je trochu náročnější, ale rozhodně stojí za to. Delší střih po stranách a ofina střižená pár milimetrů do čela podtrhuje městský, ležérní a rozvolněný styl.

Produktové tipy

Barva: Šampon pro barvené vlasy, Balzám na vlasy

Styling: Lak na vlasy, Pěna pro objem vlasů, Objemový styling-pudr, Tuhá styling pasta – velmi silná

Meiling: DARK GRAPHITE

Krátký bob lze nastylovat do více variant. První look vytváří přirozený a cool vzhled, naopak druhý zdůrazňuje jemnou, ženskou eleganci. Stylingu lze dosáhnout velmi jednoduše za pomoci pár produktů.

Produktové tipy

Styling: Pěna pro objem vlasů, Tuhá styling pasta – velmi silná, Lak na vlasy, Fénovací sprej

Alexandra: ARCTIC BLOND

Svěže, nadčasově a žensky působí bob s přesným střihem v ledové blond barvě. Ostré linie a minimalismus nikdy nevyjdou z módy. Odvážný a elegantní účes je úžasně univerzální a lze jej snadno stylizovat.

Produktové tipy

Styling: Lak na vlasy, Pěna pro objem vlasů, Objemový styling-pudr, Hyaluron 2.0 sprej, Strukturovací Faser-vosk, Fénovací sprej pro hladké vlny

Andrew: URBAN GUY

Sportovní a suverénní klasika v pánském střihu. Ležérní a elegantní střih je vždy sázka na jistotu. Důležité jsou přechody mezi delšími vlasy na vrchní části hlavy, a naopak kratšími po stranách.

Produktové tipy

Barva: Peeling na pokožku hlavy, Color Gloss + Care Emulsion 5.18, Hair & Body Shampoo

Styling: Lak na vlasy, Pěna pro objem vlasů, Matt-wax

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Svobodný duch v účesech”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *