Rubriky

Tradiční tuhá portugalská mýdla

Nejnovějším přírůstkem mezi zastupovanými značkami v portfoliu Myskino se stala tradiční portugalská manufaktura na výrobu mýdel Claus Porto. Parfémový dům Claus Porto, založený Ferdinandem Clausem a Goergem Schwederem v Portu v roce 1887, je nejstarším portugalským výrobcem mýdla a parfémů. Manufaktura vyrábí již 130 let mýdla s čistým respektem k letitým tradicím města, ve kterém se značka zrodila. Je považována za jednu z nejprestižnějších značek v zemi a má pozoruhodnou historickou minulost, která se vyznačuje autenticitou a exkluzivitou.

Tento unikátní sortiment si v průběhu let zachoval tradiční výrobní postupy, které jej proslavily. Dnes má značka neuvěřitelnou sbírku ručně kreslených etiket a designů, z nichž každý má svou vlastní identitu.

Veškerá produkce je založena na použití těch nejlepších surovin a na recepturách, na které se Claus Porto během desetiletí stal odborníkem. Ve svých recepturách používají maximum přírodních složek, základ jejich mýdel je připravován z olejů rostlinného původu.

100% přírodní mýdla s kultovními vůněmi a vintage inspirací jsou jak klasická, tak inovativní. Vyrábí se podle tradiční receptury ze směsi mýdlové pasty, vůní, pigmentů a aromatických olejů. Obsah 2 % bambuckého másla zaručuje hloubkovou hydrataci a vyživenou pokožku.

Mýdla jsou ručně balena do barevných art deco obalů včetně překrásných vintage etiket. Jedinečné balení mýdel Claus Porto je inspirováno archivem ručně kreslených děl symbolizujících bohatou předrepublikánskou portugalskou kulturu a okázalost Belle Époque. Jejich výrobní proces podléhá kontrole kvality v souladu s nejpřísnějšími normami, zahrnující všechny fáze od výběru ingrediencí až po finální balení. Žádná z přísad použitých při výrobě mýdel není testována na zvířatech.

Tuhé mýdlo Banho Citron Verbena (150 g)

Povzbuzující citrusová hostina plná mátového citronu a verbeny. Hedvábné složení mýdla Banho obsahuje bambucký olej pro hladkou a vyživující pěnu. Jemně čistí a provoní pokožku vůní Banho, která patří mezi nejoblíbenější a zároveň nejprodávanější kompozici domu Claus Porto. Každé mýdlo je zabaleno do sytě oranžovo-modrého obalu, který je součástí jedinečného designového dědictví, jež značku charakterizuje již více než 130 let.

Tuhé mýdlo Voga Akát Tuberóza (150 g)

Jemná květinová kompozice, která, stejně jako esence jara, přináší něhu a energii v kombinaci květů akátu a sladké tuberózy. Hedvábné mýdlo Voga, které obsahuje bambucký olej, jež je dobře známý pro své vyživující vlastnosti, jemně čistí a provoní pokožku. Mýdlo je zabaleno do jedinečného designu, který je tak typický pro značku již více než 130 let.

Dárkový Box Deco obsahující 3 mýdla (3x 150 g)

Skvělá volba pro ty, co milují aromatické vůně. Dárkový box Deco nabízí aromatický zážitek, který sahá od svěžích a zelených tónů v mýdle Deco přes dřevitý a čistý mořský vánek přicházející z Ceriny až po pikantní květinové tóny ve Favoritu. Tato tři barevná mýdla, ukrytá ve „starých“ obalech inspirovaných secesí, jsou součástí jedinečného designového dědictví značky Claus Porto.

Dárkový box obsahující 9 mini mýdel (9x 50 g)

Vybrali jste si správně – od svěžích a květinových vůní přes hřejivé až po dřevité – tento dárkový box nabízí rychlý pohled na kolekci Claus Porto  a její více než 130letou řemeslnou tradici. Uvnitř této elegantní bílé krabičky se ukrývá devět barevných mýdel zabalených do „starých“ secesí inspirovaných obalů, které jsou součástí jedinečného designového dědictví této značky.

Pánské tuhé mýdlo Musgo Real (160 g)

Začněte svůj den s elegancí nadčasové klasiky. Toto mýdlo oživí vaše smysly a budete se cítit jako páni světa. Klasická vůně Musgo Real obsahuje mužnou směs vetiveru, pačuli a hřejivého pižma. Obsahuje 100% rostlinné oleje a je obohacena o výtažek z vlašských ořechů pro optimální hydratační účinek a účinné čištění.

Mýdla i další kosmetické produkty Claus Porto lze zakoupit v concept storu Myskino a na e-shopu www.myskino.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tradiční tuhá portugalská mýdla”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *