Rubriky

Prádlo jako noční obloha

Značka TRIOLA uvádí na hvězdné nebe další podzimní novinku z kolekce NEBE PLNÉ HVĚZD. Jde o limitovanou modrou sérii VEČERNICE (dva různé modely podprsenek a jedny kalhotky).

Modrá barva připomíná nekonečnost nebe, přináší inspiraci a dává nám pocit svobody. Vyjasňuje duši i ducha. Je barvou klidu, uspokojení a souladu. Symbolizuje něhu, věrnost, důvěru, oddanost a tradici, také spolehlivost, mír a naději. Po modré barvě sáhnou nejčastěji romantici a lidé citliví – s bohatým vnitřním životem, hledající lásku a oddanost. U spodního prádla je modrá barva spíše výjimečná. O to více atraktivní se stává nová podzimní série Večernice od značky Triola.

Podprsenka s hladkými košíčky a modrou švýcarskou výšivkou

Buďte bohyní každého rána i večera. Podprsenka Top-Fit díky nízkému středu umocní váš hluboký výstřih. Bezešvé hladké košíčky efektně doplňuje unikátní výšivka s černo-modrými květy na středu a po obvodu podprsenky. Tu pro své zákaznice vybrala Triola na pařížském veletrhu od předního švýcarského výrobce ze St. Gallen. Výroba luxusních výšivek má v tomto regionu tradici již několik set let! Poprsí podrží ve správné výšce všité kostice a ramínka, která se díky pevnému obvodu nezařezávají. Košíčky mají úpravu Ultrafine, takže vám vydrží a krásně se vám teplem vašeho těla přizpůsobí. Najdete ve vybraných velikostech košíčků od B do H!

Sexy BARDOTKA s modrou švýcarskou výšivkou

V podprsence Večernice budete tou nejjasnější hvězdou nejen na nebi! Inovovaný střih Sexy-Fit úžasně sedne díky tylu našitému v dekoltu nad košíčky. Průsvitnost detailu působí přitažlivým a smyslným dojmem. Černá podprsenka má tence vyztužené koše potažené prvotřídní švýcarskou výšivkou, kterou tvoří modré a černé květy. Vnitřky košů jsou komfortní – bavlněné. Svislé švy v koších krásně tvarují poprsí do kulata. Kostice v koších jsou vybaveny bezpečnými flexi koncovkami. Jednoduše krásné, funkční a komfortní! Najdete ve vybraných velikostech košíčků od D do G.

Klasické kalhotky – vhodné pro oba modely podprsenek

Klasické kalhotky nabízejí komfort i luxus. Ozdobte si svůj pas luxusní švýcarskou výšivkou z modrých a černých kvítků. Kvalitní italský úplet vám zpevní boky, zadeček i bříško. Bavlněný klínek v krokové části oceníte při celodenním nošení.

Inspirovat se můžete na www.triola.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Prádlo jako noční obloha”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *