Rubriky

Trápí vás pocit těžkých nohou?

V letním horku je mnohem intenzivnější, zvláště když máte křečové žíly. Žilní systém dolních končetin je velmi důmyslný a skládá se z povrchových žil a z hlubokého žilního systému, které spolu vzájemně komunikují. Aby byl usnadněn správný tok krve, jsou žíly vybaveny chlopněmi, které umožní tok krve pouze jedním směrem. Pokud vás trápí pocit těžkých nohou, stačí vsadit na ALPU a její kaštanový gel. Překvapí vás rychlým účinkem a úlevu přinese dříve, než řeknete ALPA.

Dojde-li k poruše žilního systému dolních končetin, vznikají předpoklady pro vznik varixů. Klinické projevy onemocnění žil dolních končetin mohou být různé. Nejčastějšími problémy jsou bolesti, svědění, otoky, únava nebo zarudnutí nohou. Postižená žíla bývá obvykle zvětšená a delší stání, námaha nebo horko ji určitě neprospívají.

Když přijde horko, připadáte si, jako když máte na nohou závaží. Rychlou úlevu při pocitu těžkých nohou přinášejí výtažky z kaštanu. Kaštan prospívá žilnímu systému a zafunguje nejen na nohy. A dobrou zprávou je i to, že už si nemusíte dělat odvary.

Kaštanový gel od ALPY rychle přináší úlevu. Sílu mu dávají extrakty z kaštanu a rozmarýnové silice. Zmírňuje pocity těžkých nohou a celkově ulevuje žilnímu systému. Působí okamžitě a má osvěžující účinky, takže se budete cítit lehčeji.  Vyvolá příjemný, mírně stahující pocit, dokáže zlepšit prokrvení a působí protizánětlivě. Jednoduše vám pomůže cítit se lépe, i když teploty stoupají. V horku vám masáž kaštanovým gelem prospěje i tehdy, když je váš žilní systém v pořádku.

Více na www.alpa.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Trápí vás pocit těžkých nohou?”

Napsat komentář