Rubriky

Účesové inspirace pro nevěsty

Svatební kolekce kreativního týmu salonu Juanmy Medialdea přináší různé typy účesů pro nevěsty. Klientky salonů vyznávají různé styly a každá chce pro svůj velký den účes, který nejlépe vystihuje její osobnost. Z kadeřníka se tak stává spíše svatební poradce nebo stylista.

Boho Chic

Bohémský styl zůstává v centru zájmu nevěst i nadále, zejména těch, které touží po neformální svatbě, například na venkově nebo v zahradě.

Glam

Tato nevěsta chce mít svatební den jako ve filmu s Audrey Hepburn nebo Grace Kelly. Touží po stylu inspirovaném zlatým věkem Hollywoodu.

Minimalistic

Některé nevěsty si potrpí na jednoduchost a vyhýbají se krajkám a třpytkám. Decentní styl se proto přenáší i do vlasů a make-upu.

New Romantic

Tradiční nevěsta se chce ve svůj velký den cítit jako princezna. Pro ni už je třeba použít propracovanější výčesy a výraznější ozdoby.

Rock

Rockerkou zůstává věrná svému rebelskému stylu i ve svatební den. Je ochotna ukázat své tetování, přehodit si přes šaty koženou bundu nebo odjet z radnice na Harley-Davidsonu.

Seduction

Tato nevěsta ráda svádí, ovšem potrpí si spíše na decentní náznaky než na hluboké výstřihy, třeba na lehce vykukující spodní prádlo, nebo průhledné materiály.

Sophisticated

Nekonvenční nevěsta chce vypadat elegantně, ale zároveň touží provokovat. Šaty ušité na míru klidně doplní originálním kloboukem. Od účesu vyžaduje maximální poslušnost.

Urban Chic

Svatba jako večírek pro přátele, který si užije i sama nevěsta. Nechce být sešněrovaná v korzetu, chce pohodlné oblečení, v němž se jí bude dobře tančit. I účes chce praktický a jednoduchý.

Účesy a styling: Juanmy Medialdea Hair Salon

Asistence a make-up: Sergio Castillo

Foto: Martin de Brito a Jesús Escudero

Produkty: Schwarzkopf Professional

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Účesové inspirace pro nevěsty”

Napsat komentář