Rubriky

Léto láká ven

Co se vám vybaví, když se řekne léto? Prázdniny, dovolená, výlety, koupačka, seno, procházka ranní rosou, piknik v trávě… Je toho hodně, tak před létem nezapomeňte skočit do Albi a řádně se vybavit! Nakupovat můžete i z domova na eshop.albi.cz.

Cestování na pohodu

Každá dlouhá trasa dá zabrat, ať už ji absolvujete v jakémkoliv dopravním prostředku. Teplá káva nebo čaj dodají energii nejen unaveným řidičům. Použijte stylový termohrnek – má zaklapávací víčko spolu s otevřeným pítkem (není tedy těsnící), objem 350 ml. Samostatnou kapitolou bývá cestování s dětmi. Jak je udržet v klidu? Přibalte Cestovní aktivity od Kvída, zábavné sešity plné úkolů s mazacími fixami, které můžou vyplňovat znovu a znovu. Zkraťte si chvíli s Bingem na cesty – Postřehovce do vlaku či auta. Díky jednoduché hře v praktické plechovce trasa uběhne jako nic. Je skladná, takže ji využijete i do batohu na výlet. Pánové jistě ocení Sadu poslední záchrany. Obsahuje černé ponožky v univerzální velikosti, masku na spaní, kompresní ručník a kartáček na zuby.

Zábava venku

Proč sedět doma, když léto láká ven? Vyzkoušejte Mölkky, hru původem z Finska vhodnou pro každého bez rozdílu věku, pohlaví a fyzické zdatnosti. Vše, co potřebujete, je venkovní prostor (zahrada, park, trávník na návsi), pár přátel a sada kolíků, které shazujete. Víte, jak malým dětem obohatit rodinný výlet? Pořiďte jednu z Kvídových Cest za pokladem a vydejte se na různá místa po Česku, kde budete společně hledat schránky s úkoly a razítky. Na konci trasy děti čeká opravdová truhlička, ze které si mohou odnést maličkost na památku. Stezky jsou otevřené do konce října. Vyrazte za dobrodružstvím se sportovní láhví z odolného tritanu o objemu 600 ml. Nechybí poutko na zavěšení a pohodlné nošení v ruce, zámeček zavření pak zabrání nechtěnému otevření v zavazadle.

Na piknik jako stvořené

Co může být lepšího, než se královsky najíst v trávě? Užijte si relax na maximum! Stylové plátěnky mají všité dno a boky, takže unesou pořádný náklad laskomin. A ty motivy, to je láska na první pohled! S dodržováním pitného režimu pomůže láhev v rozkvetlém designu o objemu 500 ml. Borosilikátové sklo odolá škrábancům a vydrží i velké výkyvy teplot. Bambusové víčko umocňuje minimalismus, navíc respektuje přírodu. Piknikovou podložku snadno složíte do elegantního psaníčka. Díky nepromokavé vrstvě ji můžete bez obav položit do mokré trávy, vlhkost se k vám nedostane.

Večerní párty

Jak trávit léto po setmění? S kamarády na večírku! Kde zábava vázne, pomohou deskové hry. Klasiku mezi klasiky představuje série Párty Alias, zábavná hra nejen se slovy. Sáhnete po rodinné verzi, nebo raději genderovém souboji ženy vs muži? Málo místa v kufru zaberou karetky. Novinka v rodině Tipni si! zcela obrací herní princip svých předchůdkyň. Najdete otázku, která se co nejvíce podobá odpovědi? S párty hrou Co to čmáráš? se zaručeně nasmějete. Ve hře vůbec nezáleží na tom, zda umíte kreslit, či nikoliv. Podstatný je dobrý nápad a bystrý odhad.

MUST HAVE léto 2023

Cestovatelský deník se stane nepostradatelným parťákem na všech vašich cestách. Uchovejte si zážitky z výletů a plňte nevšední výzvy. Protože léto přeje odvážným!

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Léto láká ven”

Napsat komentář