Rubriky

Účesy pro všechny generace

Petra Měchurová prezentuje trendy v účesech v nadcházející sezoně tradičně prostřednictvím vlasových kolekcí, které vydává už od založení svého prvního kadeřnického salonu v roce 2001. Kolekce představující vlasy pro rok 2024 se zaměřuje na generační spletitost a různorodost mezi klienty i kadeřníky Salonu Petra Měchurová.

„Energie našeho salonu je silná právě ve spojení mezi generacemi. Naši klientelu tvoří celé rodiny – od dětí až po prarodiče, čehož si velmi vážíme. Procházíme s nimi důležité životní okamžiky, jako je třeba první ples, svatební den nebo oslavy životního jubilea,“ říká Petra Měchurová.

V nové účesové kolekci Salonu Petra Měchurová se prohlubuje pojetí jednoduchosti do detailu propracovanými střihy, s lehkostí doplněnými o styling. Právě finální styling vlasů je to, co z účesů dělá umění a dodá každé osobě jedinečnost. Kolekce byla vytvořena spolu s klienty salonu, kteří jsou také tvářemi kampaně. Petra si zakládá na opravdovosti prezentace spokojených klientů, což dokládá mimo jiné právě fakt, že se ochotně nechali pro kampaň fotit. „Této důvěry si velmi vážím,“ potvrzuje Petra Měchurová.

Základem úspěchu Salonu Petra Měchurová jsou nejen spokojení klienti, ale především zdejší kadeřníci, které spojuje opravdová láska k řemeslu a profesionální přístup. „Věříme, že kombinace přívětivé atmosféry, talentu, pečlivosti a vzájemné inspirace vede k tomu, že se k nám klienti rádi vracejí. Nyní pro ně připravujeme nový interiér, aby se u nás cítili ještě příjemněji,“ dodává Petra Měchurová.

Petra Měchurová jako první žena na světě získala prestižní mezinárodní ocenění AIPP GRAND TROPHY, kterému se přezdívá kadeřnický Oscar. Její kariéra je ozdobená celou řadou cenných trofejí, skvělých kadeřnických show, kterými inspirovala kadeřníky v Anglii, Francii, Brazílii, v Argentině a na dalších místech po celém světě. Je dlouholetou ambasadorkou značky L‘Oréal Professionnel. Věnuje se školení kadeřníků, česání pro módní návrháře nebo časopisy, tvoří kolekce účesů, které sklízí uznání doma i ve světě. Za největší úspěch považuje svůj salon a skvělý tým. Srdeční záležitostí je pro ni její rodina.

Video k nové kolekci: https://www.youtube.com/shorts/fHxJQvbZfOg

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Účesy pro všechny generace”

Napsat komentář