Rubriky

Zimní pletky se stylovou čepicí

Zima zdaleka neřekla své poslední slovo a my se ještě nějaký čas budeme choulit do teplých svetrů a šál a schovávat se do huňatých čepic. Před chladem nás nic neochrání tak jako kousky z kvalitní vlny. Z té nejkvalitnější – 100% peruánské, plete své produkty Jana Šindlerová tvořící pod značkou Mill31. Peruánská vlna totiž neobsahuje ani jedno umělé vlákno a vyznačuje se extrémní hřejivostí.

Vše, co nese značku Mill31, je pleteno ručně, s láskou a respektem k planetě. Absolutní must have jsou Mill31 zimní čepice, a to jak ve spadlé variantě, tak ve verzi s lemem. Chcete mít takovou, která vás nerozcuchá a skvěle doladí každý zimní outfit? Potom je ručně pletený jednobarevný model značky Mill31 přesně pro vás. Vybírat můžete ze široké palety barev od černé, přes čokoládovou, pudrově růžovou až po mechově zelenou. A když si nevyberete ze stálé nabídky, tak si o svou oblíbenou barvu prostě napište. Jana Šindlerová vám ráda uplete právě tu vaši čepici na přání.

Prodejní cena čepice Mill31 je 1500 Kč. Do 31. 1.2023 je možné zakoupit čelenky, šály a čepice z peruánské vlny s kódem Kulich23 se slevou 20 %.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zimní pletky se stylovou čepicí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *