Rubriky

Valentýn v salonech Klier

Každoročně se 14. února slaví svátek svatého Valentýna. Kdo ale byla tato záhadná postava? Byl to kněz, který podporoval zamilované. Mladí muži se nesměli v jeho době ženit, ale pouze sloužit armádě. Valentýn i přesto zamilované páry oddával, za což byl právě 14. února roku 269 popraven. Dnes je Den sv. Valentýna oslavou lásky a krásnou tradicí. Páry se obdarovávají a oslavují svoji náklonnost. A toho není nikdy dost.

Není jednoduché vymyslet na Valentýna zajímavý dárek. Buďte letos klidně trochu praktičtí a oslavte svátek zamilovaných s kadeřnictvím Klier. Máme pro vás hned několik variant.

Valentýnská akce pro páry

Když přijdete s partnerem od pondělí 12. února do středy 14. února do kteréhokoli salonu Klier nechat si upravit vlasy, tak pán dostane ke službě relaxační masáž ZDARMA a dáma pak oblíbený obřad a ošetření vlasů Fusio-Dose od Kérastase, také ZDARMA. Fusio-Dose je intenzivní, hloubkové ošetření vlasů na míru. Vyškolení kadeřníci vyberou kombinaci aktivních látek právě pro vás a dodají tak vlasům vše, co potřebují. Výsledek je viditelný okamžitě.

Dárkový voucher na služby i kosmetiku

Další tip na dárek, který ocení každá žena i muž, jsou dárkové vouchery v hodnotě 1000, 500 a 300 Kč. Voucher lze využít na služby kadeřnictví Klier (střih, barvu, regeneraci, styling, vlasové kúry aj.) i na nákup produktů profesionální vlasové kosmetiky na salonech.

Výhodné balíčky vlasové kosmetiky

Koho by nepotěšil pořádný balíček kvalitní profesionální vlasové kosmetiky? Pro dámy zvolte třeba romanticky růžový set pro barvené vlasy Professionnel Serie Expert Vitamino Color od L‘Oréal nebo set pro silné vlasy Genesis Rutina od Kérastase. Pro pány jsou k dispozici např. balíčky Gifting Staygold nebo Gifting Nomad, oba od STMNT. Obsahují univerzální šampon na vlasy, vousy, tělo i obličej a pomádu.

Salony Klier jsou otevřené 7 dní v týdnu a není nutné se do nich vůbec objednávat. Najdete je na 33 místech České republiky. Více informací a nejbližší kadeřnictví najdete na webu www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Valentýn v salonech Klier”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *