Rubriky

Zahřejte se díky termolahvím

Dánská designová značka Eva Solo opět přichází s inovativními produkty, které vám zpříjemní chladné zimní období. Nová kolekce Urban termohrnků a termolahví nabízí elegantní a funkční řešení pro udržení tepla vašich oblíbených nápojů.

Urban Termolahve zaujmou svým moderním designem a praktickým provedením. S objemem 0,5 litru poskytují ideální rozměr pro každodenní používání. Jednoduché ovládání jednou rukou umožňuje pohodlné pití na cestách, ať už jste ve městě nebo v přírodě. Hrnky Urban To Go mají superizolační dvojité vakuové stěny, které udržují nápoje dokonale horké. Funkční víko s jednoduchým ovládáním umožňuje pohodlné pití bez rizika úniku tepla. Kromě toho jsou hrnky vyrobeny z recyklovaného materiálu.

Renomovaná dánská designová značka Eva Solo má více než 100 let tradice v tvorbě kvalitních a inovativních produktů pro domácnost. Nové termolahve a hrnky si můžete prohlédnout v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zahřejte se díky termolahvím”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *