Rubriky

Vánoční tipy pro zvídavé děti

O letošních Vánocích vsaďte na interaktivní hračky. Nabízejí zábavu, akci i poučení, podporují představivost a jen tak se neomrzí. Vybírat navíc můžete z různých variant přesně podle zájmů vašeho dítka. Vyhraje mluvicí robot, útočící žralok nebo zraněný tuleň?

Podpořte lásku ke zvířatům

Interaktivní plyšový TULEŇ SILVER z řady Club Petz poskytne dětem příležitost vyzkoušet si práci záchranáře. O zvířátko mohou pečovat, ošetřit mu zranění – a to je na oplátku odmění více než dvaceti zvukovými reakcemi. Silver má podtitul „Záchranná mise“, který odkazuje k tématu životního prostředí a ekologie.

Malí milovníci zvířat se výborně zabaví i ve společnosti interaktivního plyšového medvídka KOALY EDY z řady MY FUZZY FRIENDS MAZLIVÁ ZVÍŘÁTKA. Koala reaguje na dotek a interakci více než 50 různými zvukovými a pohybovými reakcemi, své potřeby vyjadřuje také rozsvícením tváří. Plyšové packy mají speciální klouby, které je možné roztáhnout, a koala pak obejme dětskou paži. Vedle koaly Edy můžete dětem pořídit také kočičku Amálku.

Pusťte děti za dobrodružstvím

Na objevnou vesmírnou misi se mohou děti vydat s ROBOTEM ROBINEM, který mluví, pohybuje se do všech směrů, střílí náboje, disponuje několika bojovými módy, hraje melodie a tancuje. Umí vyprávět zajímavosti o Sluneční soustavě a posluchače následně i otestuje. Veškeré funkce jsou ovládány pomocí detailního dálkového ovládání. Robot je skvělou kombinací zábavy a edukace. Dostupný je ve dvou barevných designech – modro-bílém a oranžovo-bílém, který je k dostání exkluzivně v Bambuli.

Všechny děti, které mají pro strach uděláno, zaručeně ohromí interaktivní ŽRALOK MEGA CHOMP. Měří více než 40 cm, má velkou tlamu a pohyblivý ocas, díky němuž jeho pohyb simuluje plavbu opravdového žraloka. Díky silným kolečkám v podvozku zvládne přejet i přes menší překážky. Jeho pohyby lze řídit dálkovým ovládáním, které vyniká poměrně velkým dosahem.

Bavte se společně

Příznivce napínavých soubojů rozhodně nezklame nová společenská hra DETEKTOR LŽI pro 2–8 hráčů. Hra obsahuje 500 karet s otázkami a barevné žárovky detektoru prozradí, zda hráč říká pravdu, nebo ne. Cílem je získat od protivníků ty nejzáhadnější a nejpřekvapivější informace. Pozor, pokud stroj detekuje lež, hráč „přijde“ o život. Poslední hráč s největším počtem životních karet vyhrává!

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vánoční tipy pro zvídavé děti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *