Rubriky

Darujte o Vánocích krásu ze salonu

Někdo už má dárky nakoupené, jiný vše nechává na poslední chvíli. Ale víte, jak to s dárky je. Občas se prostě netrefíte. Trendem poslední doby je proto darování poukázek, kdy si obdarovaný službu či produkt vybere sám, a tematické vánoční balíčky, které potěší každého. A přesně to pro vás na letošní Vánoce kadeřnictví Klier připravilo. Dárečky, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. Jsou jimi vouchery do salónu a vánoční balíčky profesionální vlasové kosmetiky.

VOUCHERY NA SLUŽBY V SALONECH KLIER

  • Vouchery jsou v hodnotě 300 nebo 500 Kč a lze je jakkoli kombinovat. Obdarovaný je pak může využít na veškeré služby salonu Klier (např. střih, barvení, ošetření vlasů, hloubkové vlasové kúry na míru aj.) i na zakoupení profesionální vlasové kosmetiky. Mají platnost půl roku, takže se nemusíte bát jejich nevyužití.
  • Darováním voucheru také darujete zážitek, a po těch dnes touží každý. Která žena navíc nemiluje péči o své vlasy a nechce se alespoň na chvíli cítit jako princezna? Navíc spousta žen si kvalitnější péči o sebe a své zdraví nedopřeje. Voucherem jim to umožníte a 100% jim tak uděláte radost.

LIMITOVANÉ VÁNOČNÍ BALÍČKY

Mimo voucherů můžete v salonech Klier pořídit i připravené vánoční balíčky profesionální vlasové kosmetiky. Můžete vybírat ze setů ověřené vlasové kosmetiky od značek Kérastase a L‘Oréal Professionnel a ve vybraných salonech i Redken. Vybírat můžete z balíčků pro různé typy vlasů (např. suché, barvené, blond, kudrnaté a nezapomněli jsme ani na pány).

S vánočními dárky ze salonu Klier potěšíte kteroukoli ženu ve vašem okolí, ať už je to manželka, maminka, dcera, kamarádka nebo kolegyně z práce. Navíc s nimi budete mít letošní Vánoce poklidné, odpadne vám náročné vymýšlení dárků a běhání po obchodech. Kvalitní péči o vlasy ocení i muži, takže jsou to dobré tipy na dárky i pro ně.

Vouchery i vánoční balíčky kupujte už nyní v kterémkoli salonu Klier. Vyškolený personál vám ochotně zdarma poradí s výběrem a vysvětlí vše potřebné. Salony Klier nabízí skvělou péči o vaše vlasy, nejnovější vlasové trendy a flexibilitu. Fungují pro vás totiž 7 dní v týdnu a bez objednávání. V Klier totiž vědí, že krásné a zdravé vlasy nepočkají. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Darujte o Vánocích krásu ze salonu”

Napsat komentář