Rubriky

Vůně inspirovaná měsíčním světlem

Vykouzlete své nejintenzivnější vnitřní světlo z tajemství noci s Gucci Bloom Eau de Parfum Intense, novou podmanivou vůní, která se připojuje k duchu Gucci Bloom. Tato silná vůně, inspirovaná magnetickými silami měsíčního světla, je katalyzátorem tvůrčího ducha a povzbuzuje všechny, aby rozkvetli do svého nejopravdovějšího já.

Příběh Gucci Bloom

Zahrada snů Gucci Bloom byla založena na původní parfémované vodě Gucci Bloom, která přinesla novou vizi ženskosti a neutuchající autenticity. Vůně, kterou vytvořil mistr parfumér Alberto Morillas, splétá květinový rukopis výtažku z jasmínového poupěte, tuberózy a liány do ucelené esence. Vůně se přirozeně rozvine do svého plného vitálního projevu a rozkvete stejně jako žena, která ji nosí.

Gucci Bloom Eau De Parfum Intense

Noční kouzlo pro probuzení magie ve vašem nitru. Nová parfémovaná voda Gucci Bloom Intense v sobě ukrývá ženskou sílu tvůrčího ducha a odhaluje dosud nejúchvatnější esenci zahrady Gucci Bloom. Její inspirativní vůně prohlubuje bílou květinovou kompozici Gucci Bloom o novou smyslnost. Zářivá vrchní nóta Absolute z pomerančových květů otevírá kouzlo, zatímco její květinové srdce z jasmínu sambak a tuberózy se rozvine s Lady of the Night – noční kvetoucí květinou, která umocňuje opojný buket. Základ z esence pačuli a akordu mechu vyvolává hluboké emoce a doznívá ve smyslném hedvábí.

Design

Motiv nové parfémované vody Gucci Bloom Eau de Parfum Intense, lakovaný černou barvou inspirovanou zatměním měsíce v úplňku, zpečeťuje její výraznou čtvercovou siluet. Vnější obal, vyvedený červeným potiskem Toile de Jouy Herbarium Gucci symbolizujícím noční rozkvetlou zahradu, se na růžovém pozadí orámovaném černou barvou rozvine s karmínovými větvičkami, květy a listy třešní. Vnější zlatý rámeček zdobí potisk a odráží odvážnou zářivost flakonu uvnitř.

Kampaň

Vizuály jsou další kapitolou strhující kampaně, na níž se podíleli režisérka a herečka Anjelica Huston, zpěvačka a skladatelka Florence Welch, herečka Jodie Turner-Smith a návrhářka Susie Cave. Nová vůně, poháněná měsíčním světlem, se objevuje v okouzlující zahradě snů Gucci Bloom, která ztělesňuje kouzlo propukajícího úplňku a tajemství noci.

Nová parfémovaná voda Gucci Bloom Eau de Parfum Intense je k dostání od března 2023 ve vaší oblíbené parfumerii.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně inspirovaná měsíčním světlem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *