Rubriky

Vůně nadpozemské superkvětiny

Mugler vás zve (zpět) do světa mimozemských bohyň. V roce 2021 se zrodila nová ženskost s parfémovanou vodou Alien Goddess. O rok později se její síla rozšířila s Alien Goddess Intense, která odhaluje umocněnou verzi ženskosti. Dnes Mugler otevírá novou kapitolu: Alien Goddess Supra Florale znovu představuje neohroženou sluneční bohyni Mugler a odhaluje s ní nadpozemskou superkvětinu.

Nová vůně vyzdvihuje původní Eau de Parfum ještě výše. V oslnivém flakonu s talismanem z růžového zlata se charakteristický jasmín proměňuje v novou, ultramoderní směs tří pozemských květin v nadpozemské stvoření, které předvádí bezkonkurenční zkušenost a kreativitu značky Mugler se třemi zářivými zjeveními: Naše bohyně je odolnější a silnější než dříve, což ztělesňuje tón kaktusového květu, který vůni otevírá přívalem zářivé vitality, rozjasněné šťavnatým nádechem hrušky. Přijměte oživující sílu Alien Goddess, pociťte zázrak kaktusového květu, navenek divokého a až ostrého, uvnitř však svěžího s vytříbeným nektarem.

Transcendence a transformace: ikonický jasmín Grandiflorum superinfusion je vyzdvižen novým, hybridním květem, vzniklým ko-destilací jasmínu sambac a věčného květu. Opulentnost bílého květu je umocněna lehce slanou fasetou. Jak se vůně rozvíjí, hluboká, magnetická energie se mění v jedinečný, nádherný superkvět, jaký na Zemi ještě nebyl. Mění tvar, transformuje a posiluje život, vyjadřuje plnou komplexnost ženy, která rozkvétá v každé z nás.

Tekuté zlato rozzáří rtuťovitý květ dekadentním teplem. Pociťte sílu věčně trvajícího květu, jehož ambrové tóny umocňuje špetka minerálního mechu, který představuje nečekaný vrchol. Tekuté zlato tryská ze srdce superkvětu, když vstupujete do říše cizokrajné bohyně. Oheň rozpáleného kovu. Minerální jiskra, chladná zemitost. Uzemňující, a přesto nadpřirozený. Hluboce se spojte se světem kolem sebe a jeho tajemnými živelnými silami. Oddejte se jejímu stvoření.

„Představuje novou vizi florality, ještě odvážnější a avantgardnější než dříve,“ tvrdí Marie Salamagne, hlavní parfumérka, a Nathalie Lorson, mistryně parfumérka. Parfémovaná voda Alien Goddess Supra Florale přebírá květinový charakter původní vůně a dává jí volnost, aby se sama znovu objevila. V této zářivé květinové ambrové vůni se zlatý květ původní parfémované vody mění v rtuťovitou květinu, v níž se mísí tři květy. Kromě vůně je to komplexní superkvětinový zážitek.

Chcete-li tuto vůni rozšířit a prožít superkvětinový zážitek, aplikujte vůni s „obláčkem Mugler“. Nejprve nastříkejte přiměřené množství Alien Goddess Supra Florale do kruhu před sebe, abyste vytvořili oblak vůně. Vstupte do této zářivé aureoly. Nechte působit kouzlo se správnou dávkou parfému.

Willow Smith vládne světu svým nadpozemským charismatem

Nová vůně je oživeným manifestem inkluzivní a optimistické neofemininity, kterou stejně jako předchozí vůně ztělesňuje magnetická a mnohostranně známá Willow Smith. V pouhých 23 letech je tato zpěvačka, platinová umělkyně, herečka, spisovatelka a producentka globálním kulturním fenoménem. Její páté album Coping Mechanism, které vyšlo v říjnu 2022, ukazuje, že tato produktivní umělkyně se hlásí ke svým rockovým kořenům.

V kampani Alien Goddess Supra Florale odhaluje Willow Smith své dosud nejvýraznější, nebojácné já. Tato mladá žena, která je fascinující a magnetická, když se pohybuje a evokuje rozkvět supra květiny, ztělesňuje nebojácnou vizi ženskosti značky Mugler pro novou generaci.

Alien Goddess Supra Florale Eau de Parfum dostupná ve velikostech (10 ml, 30 ml, 60 ml and 90 ml).

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně nadpozemské superkvětiny”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *