Rubriky

Vůně vzývající síly přírody

Wood Original je nová pánská vůně od Dsquared2, jejíž název v sobě nese charakteristiku parfému. Dřevo totiž představuje silný a robustní materiál s komplexní a nenapodobitelnou strukturou. Parfém podtrhuje definici moderního muže Dsquared2. Muže, který je přitažlivý, smyslný, jistý si sebou i svou osobností. Drží prst na tepu doby, žije život plný vášně, a neustále touží po nových zážitcích. Potřebuje mít sofistikovanou vůni, vyjadřující jeho autentičnost.

Vůně: Přirozenou, uklidňující vůni z fialkových lístků doplňuje svěžest akvatického akordu a pikantní akcent kardamomu z Guatemaly. Výrazné dřevité srdce dává parfému nezaměnitelný charakter v koktejlu z cedru, haitského vetiveru a stříbrné jedle. V základu pak cítíme podmanivé tóny pižma, hluboké pačuli z Indonésie a smyslnou rostlinnou ambru.

Flakon a krabička:

Flakon vůně má jednoduchý tvar a je tvořený z hnědého, pískovaného skla. Uzávěr každého flakonu je vyráběn ručně, a díky tomu se jedná o jedinečné řemeslné dílo, které se dnes již téměř nevidí. Na praktičnosti mu přidává magnet upevňující jej ke kovovému materiálu rozprašovače.

Kombinace hřejivých a chladivých materiálů se snoubí v harmonii bez toho, aby ztrácely své jedinečné kvality. Dřevěné prvky dodávají mírně archaický nádech, vnitřní sílu a klid. Sklo a hliník svou nekomplikovaností zvýrazňují vysokou kvalitu vůně, kterou ukrývají.

Díky exkluzivnímu výrobnímu postupu má zesílené dno flakonu tvar kapky, vizuálně vytváří nový prvek, jakoby další lahvičku uvnitř flakonu, ještě vyšší stupeň ochrany drahocenného obsahu.

Prostá kartonová krabička je potvrzením výrobních postupů šetrných k přírodě a respektujících potřebu ochrany vzácných zdrojů.

K dostání ve FAnn parfumeriích, www.fann.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně vzývající síly přírody”

Napsat komentář