Rubriky

Barefoot obuv pro školáky

Začal školní rok a děti zvyklé běhat v horkých dnech bosky, si těžko zvykají na nové boty. Zkuste jim pořídit kvalitní kožené barefoot tenisky nebo kotníkové tenisky z Ovečkárny. Slovo barefoot pochází z angličtiny a znamená „bosá noha“. Takové označení si tato obuv vysloužila proto, že napodobuje chůzi naboso.

Dětské barefootové kožené tenisky na suchý zip Beda – žluté a modré

Barefoot boty mají tenkou a flexibilní podrážku, rozšířenou špičku s prostorem pro volný pohyb prstů. Vyjímatelná stélka není tvarovaná. Obuv je také velmi lehká a na noze ji tak ani necítíte. Má certifikát kvality.

Kožené tenisky se budou hodit každému malému dobrodruhovi, který chvilku neposedí a je neustále na nohou. Dětská nožka potřebuje kvalitní obutí, aby se správně vyvíjela a děti byly vždy v pohodlí. K dostání na www.oveckarna.cz ve velikostech od 24 do 38.

Dětské kožené tenisky na suchý zip Kiki – červené

Kotníkové tenisky z pevné kůže jsou ideální obuví pro děti na podzim. Pevný opatek a zvýšený okraj kolem kotníku drží dětskou nožku stabilní a ve správné pozici tak, aby se správně vyvíjela. Stélka tenisek se dá vyjmout a vyvětrat, případně nahradit jinou speciální vložkou. Obuv má certifikát kvality.

Kulatá špička tenisek dává dětské noze dostatek prostoru k volnému pohybu a kožený svršek se po čase nošení noze přizpůsobí, tenisky tak budou jako šité na míru. Zapínání na suché zipy je rychlé a snadné i pro menší děti. K dostání na www.oveckarna.cz ve velikostech od 19 do 28.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Barefoot obuv pro školáky”

Napsat komentář