Rubriky

Začněte s čistou hlavou

Zbavte vlasy všech zbytků stylingových přípravků, nečistot nalapaných z ovzduší a bůhvíčeho dalšího, co dělá vlasy mdlé, bez života a bez objemu. Hloubkově čisticí šampon Maria Nila Purifying Cleanse Shampoo si s tím vším poradí. Uleví se vlasům i pokožce hlavy. Pak se teprve dějí zázraky. Někdy totiž vlasy nepotřebují další výživu nebo všemožnou další péči, aby vypadaly lépe. Cesta k super výsledkům vede přes extra očistu. Díky ní se zlepší i účinky všech ostatních produktů. Je to přece logické – mají tak ideální výchozí podmínky pro své působení.  

Maria Nila Purifying Cleanse Shampoo funguje jako skvělá doplňující péče k ostatním řadám Maria Nila. Vyčistí hlavu „z gruntu“, do hloubky a důkladně, ale jemně, a to díky AHA kyselinám – ty působí vlastně jako citlivý peeling – a celkově vyššímu pH. Další důležitou ingrediencí je aloe vera, která zklidňuje a poskytne vlasům i pokožce bohatou hydrataci. A do třetice, speciálně pro pokožku hlavy a osvěžující a příjemně chladivý pocit, šampon obsahuje mátu peprnou.  Mysl osvěží příjemná ovocná vůně s tóny meruňky a broskve, v základu s nádechem pižma a frézie.

Šampon Maria Nila Purifying Cleanse Shampoo má silnější čisticí vlastnosti, proto jej stačí používat jednou až dvakrát měsíčně. Jinak funguje jako běžný šampon – nanesete, krouživým pohybem a „promasírováním“ hlavy se po celé hlavě vytvoří pěna, necháte působit minutu (pro intenzivnější čištění i o trochu déle), opláchnete. Pokračovat lze maskou nebo kondicionérem.

Maria Nila Purifying Cleanse Shampoo dokáže smýt i zbytky pigmentu barvicí masky Colour Refresh a po takto důkladném vyčištění jsou vlasy připravené další péči nebo opětovné barvení.

Šampon je veganský, není testovaný na zvířatech, neobsahuje silikony, sulfáty ani parabeny.

K dostání ve vybraných kadeřnických salonech.

Před použitím

 

Po použití

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Začněte s čistou hlavou”

Napsat komentář