Rubriky

Dopřejte vlasům salonní procedury

Vlasy máte jen jedny. Doba je ale rychlá a času málo. Každodenní péče o vlasy se většinou redukuje na umytí šamponem, ošetření kondicionérem a rychlý styling. Zastavte se a dopřejte svým vlasům péči, kterou potřebují! Odměnou vám bude zdravá a krásná hříva, na které je láskyplná péče vidět hned na první pohled. Dopřejte vlasům top ošetření ze salonu Klier. A ze kterých novinek si můžete vybírat?

Hloubkové kúry od značky Kérastase jsou regenerační a vyživující ošetření na míru a to pravé pro každou ženu. Zkrášlující vlasový obřad Kérastase se skládá z mytí šamponovou lázní, relaxační masáže a ampulky namíchané přesně dle vašich potřeb. Výsledek? Okamžitá proměna a vyživení vašich vlasů.

Pečující kúry podle typu vlasů je novinka od L‘Oréal Professionnel ze Serie Expert. Zaberou jen pár minut, ale vitalitu vašich vlasů podpoří velmi efektivně. Vybírat můžete ze tří kúr. Blondifier dodá lesk a vyživí blond a zesvětlené vlasy, Vitamino Color s kyselým pH utěsní vlasovou kutikulu, čímž dodává vlasům dlouhotrvající lesk a vitalitu a Pro Longer obnovuje délky, vyplňuje ztenčené a oslabené konečky a napraví roztřepené a lámavé vlasy.

Ošetřením třífázovým protokolem Metal Detox od L’Oréal Professionnel snížíte riziko lámání vlasů až o 87 %! Během barvení a zesvětlování totiž reagují kovy obsažené ve vodě s oxidantem, což způsobuje lámání vlasů a nespolehlivý barevný výsledek. Metal Detox umí tyto kovy, usazené hluboko uvnitř vlasů, zneutralizovat a vaše vlasy se už nebudou lámat.

 

TIP: Všechny tyto procedury si můžete také dopřát za vánoční vouchery na služby ze salonu Klier, což je novinka a naprosto skvělý tip na vánoční dárek. Darujete tak zážitek a péči, což 100% potěší. Vouchery jsou v hodnotě 300 nebo 500 Kč a lze je jakkoli kombinovat. Platí na veškeré služby salonu Klier (např. střih, barvení, ošetření vlasů, vlasové kúry na míru aj.) i na zakoupení profesionální vlasové kosmetiky. Vouchery můžete pořídit už nyní v kterémkoli salonu Klier.

Zastavte se v některém ze salonů Klier vše nezávazně a zdarma zkonzultovat s profesionálně vyškolenými odborníky, kteří následují nejnovější trendy. Salony Klier jsou otevřeny 7 dní v týdnu a bez objednávání. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na www.klier.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dopřejte vlasům salonní procedury”

Napsat komentář