Rubriky

Zima jako z pohádky

Pohádka Ledové království patří již roky mezi oblíbené příběhy malých holčiček, které by chtěly také ovládat ledová kouzla. Do jejich tajů mohou proniknout s originálními hračkami na motivy populárních filmů s Annou, Elsou a jejich přáteli. Společně si tak můžete užít opravdu pohádkovou zimu.

Magické vločky

Děti milují sníh a co teprve, když se jim po pokojíčku roztančí kouzelné vločky! S PROJEKTOREM KOUZELNÉ KROKY, který promítá na zem sněhové vločky, se každá holčička rázem promění v princeznu Elsu. Stačí gumičkou na botu připevnit speciální projektor a začnou se dít kouzla…

Kouzelné odhalení

Sada LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ SNOW REVEAL™ je jedno velké kouzlo, které začíná už při rozbalování. V sadě se totiž ukrývá malá princezna Anna nebo Elsa, ovšem je třeba ji vysvobodit. Po přidání vody do plastové tuby vznikne sněhová směs a teprve po jejím protřepání děti odhalí, která panenka se v daném balení skrývá. V každé sadě navíc najdou také tajemný sáček s dalšími překvapeními – figurkou sněhuláka Olafa, pláštěm pro princeznu i doplňky pro malé parádnice.

Veselá parťačka

PLYŠOVÁ PANENKA ANNA vykouzlí úsměv na dětských tvářích. Je z příjemného měkkého materiálu, takže se s ní děti mohou mazlit a přitulit se k ní třeba při usínání. Je velká 25 cm, takže nezabere moc místa ani při cestování. Děti jistě ocení také její zábavnou funkci – po zmáčknutí tlačítka na těle totiž vydává zvuky.

Ledový bublifuk

Kouzelnou zábavu si děti mohou užít také s bublinami, zvlášť když bublifuk zdobí motivy z oblíbené pohádky. Vydejte se na procházku s Annou a Elsou! Bublifuk má objem 60 ml a umí vykouzlit krásné bubliny.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zima jako z pohádky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *