Rubriky

5 tipů, jak vybírat plavky

Hledáte inspiraci a radu, jak se orientovat v aktuálních barevných trendech, moderním designu a hlavně ve střizích plavek? S dotazem se můžete obrátit přímo na profesionální stylistky prádla a plavek ve značkových prodejnách, nebo to zkoušet samy metodou pokus-omyl. K úspěšnému výběru vám určitě pomůže pár profesionálních tipů a rad.

  1. tip: Nakombinujte si svůj model

Víte, co jsou modelové minisérie? Například značka Triola jich má letos osm – Bellini, Blue Hawai, Daiquiri, Juicy, Rose, Sangria, Storm a Sunset. To znamená, že v každé sérii jsou vždy dvě až čtyři různé podprsenky v podobném designu a k nim k nakombinování dvoje až troje různé kalhotky. Podprsenky i kalhotky si vyberete přesně podle vkusu a typu své postavy. Velikostní nabídku má Triola širokou – pro prsa od velikosti košíčků B do K a L, s obvody pod prsy od 65 do 100 cm. Velkou výhodou je tedy možnost zakoupit si vrchní a spodní díl plavek zvlášť, přesně podle typu své postavy.

  1. tip: Spolehněte se na kvalitu

„Letos uděláte velkou parádu s lurexovým vláknem, které se pro efekt vplétá přímo do struktury úpletu plavek. Krásný perleťový nádech se pak mění podle úhlu pohledu. A neodírá se, lesk zůstává i během nošení. Vlákno najdete např. v kolekci Bellini a Sunset,“ upozorňuje na aktuální trend profesionální stylistka Žaneta Ilutanová.

Nemějte obavy, všechny materiály této značky splňují evropské normy a jsou předem testované ve všech možných podmínkách. Například ve slané vodě, v chlorované vodě, v lázeňském prostředí i na přímém slunci. Veškeré komponenty a zapínání jsou hypoalergenní. Vhodnost každého střihu a správnou velikost každého modelu testovaly u Trioly desítky dobrovolných probandek.

  1. tip: Plavková podprsenka 5x jinak

Najít ideální a dobře padnoucí plavkovou podprsenku je věda. V letošní kolekci plavek Triola najdete pět oblíbených fazon podprsenek, které dobře padnou ženám různých postav. Primárně rozlišujeme tence vyztužené a nevyztužené podprsenky. Mezi tence vyztužené a velmi oblíbené patří střih T-FIT s propracovanými košíčky, složenými ze 3 dílů (modely např. Sangria a Blue Hawai). Druhou nejoblíbenější fazonou je PERFECT-FIT s vyšším sedlem. Dokáže perfektně fixovat i velká prsa (modely např. Blue Hawai a Storm). Máte-li menší a pevná prsa, můžete zvolit střih SEXY-FIT s odnímatelnými ramínky (modely např. Bellini a Blue Hawai). Pro hluboké výstřihy a prima opálení je vhodná fazóna TOP-FIT s nízkým předním sedlem (modely např. Sunset a Juicy). K nevyztuženým modelům patří fazona COMFY-FIT, která je určena pro opravdu velká prsa – až do velikosti košíčků K a s obvody pod prsy 100 cm.

  1. tip: Využijte variabilní ramínka

U plavkových podprsenek z letošní kolekce Trioly můžete vzadu ramínka odepnout a uvázat je třeba za krk nebo vzadu do kříže. Výjimkou jsou dva modely u série Blue Hawai a Rose – vždy s nevyztuženými košíčky. Tam jsou ramínka pevná. U dvou podprsenek typu SEXY-FIT, Bellini a Blue Hawai, můžete ramínka dokonce zcela odepnout a nosit plavkové podprsenky bez nich. Jsou samodržicí.

  1. tip: Zaměřte se na kalhotky

Jste typ, který víc než prsa řeší svoje boky nebo to, jak schovat bříško? Triola nabízí pět modelů plavkových kalhotek, které umí něco odhalit i něco takticky schovat. Jsou to klasické kalhotky, dále nízké bokové s vázacími šňůrkami i svůdné brazilky, které poodhalí pevný zadeček. Do výčtu nám ještě chybí vyšší kalhotky s nastavitelnou výškou pasu (ohrnovacím lemem) a pasové kalhotky s řasením pro bujné boky.

Stačí si jen vybrat na www.triola.cz nebo ve 24 firemních prodejnách TRIOLA v ČR.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “5 tipů, jak vybírat plavky”

Napsat komentář