Rubriky

Aktuální trendy v pánských účesech

Salony, které nabízejí péči o muže, jsou čím dál tím populárnější. Po uvolnění protipandemických opatření pánové sledují módní trendy a uvědomují si nezbytnost péče o vlasy i pokožku. Lockdown jim ukázal, jak důležitý je pro ně vzhled a zejména účes. Britský kadeřník Darrel Starkey připravil pro nadcházející období tři pánské styly, inspirované populárními televizními seriály a celebritami.

Seriál Peaky Blinders

S návratem seriálu Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) se mnoho Darrelových klientů rozhodlo pro tupý střih, který si oblíbil sám pan Thomas Shelby. Vyholené zadní a boční partie doplňuje těžká horní partie. Podstřižení horní části zůstává velmi tupé, takže vyvolává pocit síly.

Při vytváření tohoto vzhledu je možné úpravu horní části přizpůsobit potřebám klienta. Darrel Starkey doporučuje použít texturu nebo sprej s mořskou solí, aby vzhled vypadal mnohem kreativněji.

Vlny + trvalá

Populární styl letní sezony zůstává na výsluní. Zejména mladí muži milují tento objemný texturovaný vzhled, který navíc přitahuje pozornost dívek a žen. V současném období je styl spojen s lehkým vyšisováním barvy vlasů po stranách a vzadu vlivem slunečních paprsků (nyní pomocí barvy).

Krátký variabilní styl

Je inspirován celebritami, jako jsou David Beckham, Brad Pitt nebo Colin Farrell, a klienti si ho hodně oblíbili. Vlasy se snadno udržují v požadované délce a uhlazují dozadu. Lze je také rozdělit pěšinkou na libovolném místě, případně je vytvarovat do vln.

Účesy: Darrel Starkey @hairbydarrel

Make-up: @abbiebooboo

Foto: Dan Thomas @danthomasphotography

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Aktuální trendy v pánských účesech”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *