Rubriky

Kosmetika je moje životní cesta, říká PETRA BOUKALOVÁ

Ve světě kosmetiky působí už 15 let a přivedla ji tam náhoda, kterou přinesl život. Posledních 7 let zastupuje PETRA BOUKALOVÁ na našem trhu slovenskou kosmetickou značku PRIODY, jejíž prioritou je kvalitní péče o pleť s použitím přípravků obsahujících vysokou koncentraci účinných látek na čistě přírodní bázi. Petra měla to štěstí, že byla u uvedení značky od samého počátku, dokonce se jako členka výzkumného týmu podílela na vývoji kosmetických přípravků.

Kdy vznikla značka PRIODY a čí to byl nápad?

Nápad se zrodil před sedmi lety u šálku dobré kávy. Majitel firmy Libor Šlosár tehdy projevil přání uvést na český a slovenský trh kvalitní přírodní kosmetické produkty. Stanovil si jasné požadavky – použití surovin 100% kvality a vyvážené složení. Dva roky jsme s týmem profesionálů pilně pracovali v laboratořích. Dnes již máme na trhu kvalitní řadu přípravků v péči o pleť a tělo a také mnoho spokojených zákaznic, ba i zákazníků.

Čím je kosmetika PRIODY výjimečná a který produkt je vaším favoritem?

Priody je zázrak z přírody – všechny ingredience, které jsou v jednotlivých produktech obsaženy, nám poskytla příroda. My jsme jen pečlivě volili kombinace účinných látek tak, abychom se nejlépe dokázali přizpůsobit požadavkům pleti v dnešních podmínkách. A můj favorit? Všechny přípravky jsou výjimečné. Moc ráda bych zmínila alespoň kmenové buňky, oční sérum nebo hlemýždí krém.

Je kosmetika určena jen pro použití v salonech, nebo si ji mohou koupit i běžní spotřebitelé pro domácí použití?

Výjimečnost této kosmetiky spočívá v tom, že ji mohou používat všichni. Kosmetičky s těmito přípravky provádějí ošetření – velmi se jim osvědčily při zapracování ultrazvukovou špachtlí, galvanickou žehličkou, mezoterapii, atd… Také pro domácí ošetření je kosmetika PRIODY stále více vyhledávaná, oblibu si získala pro překvapivý efekt při aplikaci velmi malého množství.

Má kosmetika nějaký speciální způsob použití?

Velmi důležité je nejprve každému perfektně vysvětlit správný postup. V dnešním kosmetickém světě se nabízí mnoho přípravků, které jsou z mého úhlu pohledu zbytečné a jen tahají peníze z kapsy zákazníků. Proto vždy začínám tím, že základem je perfektně očištěná pleť, aby na ní nezůstaly žádné zbytky gelových či olejových složek. To je velice důležité, protože přes ně sérum nemůže proniknout do nejhlubší vrstvy pokožky. Před použitím séra je nesmírně důležité pleť opláchnout vodou (buď z vodovodu, nebo v případě citlivé pleti převařenou). Nestačí tedy použít pleťovou vodu. Po opláchnutí je třeba nechat pleť chvilku odpočinout. Pak nanesete na hřbet ruky kapátkem malé množství séra, cca o velikosti hrášku. To jemně rozetřete nebo vklepejte do pleti a počkejte tři minuty. Tímto úkonem je pleť připravena na další krok. V případě suchých a citlivých typů pleti po cca 3–5 minutách naneste špachtlí krém. V případě smíšené a mastné pleti není použití krému nutné.

Jaké řady kosmetika PRIODY nabízí?

Řady rozdělujeme podle problematiky a typu pleti – na suchou, mastnou, citlivou, normální, smíšenou a problematickou. Dále v nabídce najdete specializovaná a ozdravná séra např. na kuperózu, antialergické, bělicí,… Všem doporučuji nejprve zavolat na infolinku uvedenou na webových stránkách. Tu zvednu já, volajícího si pečlivě vyzpovídám a diagnostikuji přesný stav pleti a případné obtíže. Poté navrhnu cílené ošetření a doporučím jednotlivé produkty. Toto je velký rozdíl mezi námi a konkurencí – vždy se snažíme o ucelený proklientský přístup. To je ten důvod, proč kosmetiku PRIODY nenajdete v řetězcích.

Co je vaším úkolem při prezentaci kosmetiky v salonech?

Salony si pečlivě vybírám a všechny kosmetičky, které s námi spolupracují, najdete na našich stránkách www.priody.cz. Mohu naprosto zodpovědně říci, že všechny osobně znám a přistupuji k nim na bázi přátelských vztahů. Všechny vědí, že se na mne mohou kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem či prosbou. Naše firemní kultura spočívá i v tom, že veškerá školení či odborné konzultace pro salony či koncovou klientelu jsou ZDARMA…

Jaké novinky momentálně nabízíte? Máte něco speciálního na horké letní dny?

Pro horké letní dny máme v nabídce horké favority. Proto toto období doporučuji zejména masky na nohy – pracovně je nazýváme podkolenky. Zákazník si pro domácí použití do podkolenky nalije koktejl účinných sér, který je součástí masky. Podkolenky si nasadí na dobu cca 30 minut, pak je sundá a zbytek masky jemně vmasíruje do pokožky nohou. Zejména kosmetické salony s touto unikátní metodou slaví velké úspěchy, jelikož to začleňují do ošetření a zákaznice odcházejí velmi spokojené. Naším cílem je poskytnout dokonalé ošetření pleti i pokožce celého těla. V této souvislosti bych ráda připomněla tělový peeling, který obsahuje třtinový cukr, himalájskou sůl a kokosový extrakt a další velmi účinné složky. Dokáže skvěle připravit pokožku těla pro celistvé opálení a dokonalou hydrataci.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kosmetika je moje životní cesta, říká PETRA BOUKALOVÁ”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *