Rubriky

Balzám na pokožku rukou

Neustálé mytí rukou, které je nejúčinnější ochranou před novým koronavirem, vysušuje vaši pokožku. Společnost OWAY představuje vyživující ošetření na ruce, doplňující tuky s pomocí biodynamického oříšku, organickým chia máslem a etickým patauá olejem. Nyní doprava zdarma.

Pokožka rukou je dvakrát tak tenčí a chudší na mazové žlázy než vaše pleť. Díky své struktuře je velmi citlivá na jakékoliv zatížení a vnější agresi. Pokud se o ruce nebudete pořádně starat, budou suché, popraskané, šupinaté či jinak podrážděné.

Balzám na ruce Remedy Hand Balm nabízí opravu, prevenci a ošetření v jednom kroku. Bohatá a vzácná textura založená na rostlinných olejích a máslech pomáhá ruce udržovat hladké a hebké. Obsahuje přes 98 % vyživujících, jednoduchých a ultra efektivních přírodně získaných složek, vyživující rostlinná másla, regenerační oleje a esenciální oleje.

Díky rostlinným olejům a jejich vůní si můžete užít smyslového zážitku, zatímco biodynamický oříšek, organické chia máslo a patauá olej intenzivně regenerují a ochraňují každou buňku od stárnutí.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Balzám na pokožku rukou”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *