Rubriky

BLONĎÁK PRAŽSKÉ MUZIKÁLOVÉ SCÉNY DEBUTUJE SÓLOVÝM KONCERTEM

 

Rádi bychom Vás pozvali na pražský debutový koncert mladého, nadějného muzikálového herce a zpěváka Richarda Pekárka. Koncert za doprovodu živé kapely se uskuteční 30.10.2019 od 20.00 v katedrále Sacre Coeur na pražském Smíchově (Holečkova 31, Praha 5).

Během koncertu vystoupí několik hostů. Jako prvním zahajujícím hostem koncertu bude úspěšná zpěvačka na československé, ale i zahraniční scéně Zuzana Gamboa, mimo jiné i jedna ze sólistek Orchetru Československého rozhlasu Big Bandu Gustava Broma.

Hosty hlavního programu budou muzikálový herec a zpěvák Roman Vojtek spolu s manželkou Petrou Vojtkovou a zpěvačka Yanna, finalistka soutěže Hlas Československa.

Od malička byl můj sen stát na prknech, co znamenají svět. Hrát divadlo se mi již splnilo, za pár let účinkování mám nastudováno téměř 20 inscenací, což mě samozřejmě naplňuje a jsem za to velmi rád.

Je vidět, že když člověk svojí práci dělá pořádně, stále na sobě pracuje a vylepšuje, může dosáhnout zdánlivě nemožné. Právě proto jsem měl to štěstí, že mám vedle sebe lidi, se kterými máme společný sen a to je právě pražský sólový koncert. To, že jsme se společně s mým týmem rozhodli, zorganizovat první velký sólo koncert v Praze je pro mě velký adrenalin, ale především zodpovědnost nejenom vůči sobě samému. Sny se plní.“ říká Richard Pekárek

Richard Pekárek v roce 2016 úspěšně absolvoval konzervatoř a Voš Jaroslava Ježka v Praze v oboru muzikálové herectví. Už během studií začal účinkovat coby host v muzikálových inscenacích v divadle J.K.Tyla v Plzni, na to navazovala spolupráce na pražské muzikálové scéně např. Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo Hybernia, Divadlo Kalich, Hudební divadlo Karlín, a jiné.

V letošním roce oslavil 25.narozeniny úspěšným a vyprodaným koncertem v rodné Jihlavě, kde mezi hosty vystoupili např. zpěvák Ondřej Ruml či zpěvačka Yanna.

Na základě narozeninového koncertu bylo vidět, že sólové koncerty v jeho podání mohou publiku nabídnout nejenom kvalitní zpěv, ale především zábavu, show, lesk a v neposlední řadě neutuchající energii od začátku do konce.

Pražský koncert, konající se 30.10.2019 od 20h, je tématicky zasazen do nádherného prostředí katedrály Sacre Coeur na pražském Smíchově  a zazní na něm české i zahraniční písně spadajících do různých žánrů i hudebních období s akcentem na populární hudbu posledních let, ale i originál, který byl napsaný Richardovi přímo na míru. Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek.

Předprodej vstupenek na koncert startuje 30.9.2019 v sítích www.ticketportal a www.goout.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “BLONĎÁK PRAŽSKÉ MUZIKÁLOVÉ SCÉNY DEBUTUJE SÓLOVÝM KONCERTEM”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *