Rubriky

Čím větší, tím lepší. Jaké sluneční brýle jsou trendy v roce 2021?

Módní trendy už nevycházejí pouze z fantazie designérů. Stále častěji ve hře o to, co se bude nosit, vítězí „hlas ulice”. Odborníci ze společnosti Lentiamo se proto při sestavování nabídky slunečních brýlí pro tuto sezónu inspirovali nejen přehlídkovými moly a módními časopisy, ale analyzovali také to, co se nosí ve světových metropolích. A tady je výsledek jejich práce: 4 nejžhavější trendy z oblasti slunečních brýlí pro rok 2021.

„Letos v létě budou dominovat velké sluneční brýle. Ať už čtvercové, kulaté nebo více futuristických tvarů – čím větší, tím lepší! Ostatně velké sluneční brýle jsou skvělou investicí – chrání totiž i citlivou kůži okolo očí před škodlivým UV zářením, které způsobuje předčasné stárnutí pleti,” říká Eliška Malinová z pražské optiky Lentiamo.

  1. Čtvercové

Jen těžko letos v ulicích přehlédnete nadměrné čtvercové brýle. Můžete je zjemnit výběrem tenkých kovových rámečků. Sluší zejména kulatému, trojúhelníkovému a kosočtvercovému tvaru obličeje.

 Victoria Beckham, na lentiamo.cz 8 399 Kč

  1. „Masky” jsou zpět!

Doplněk, který na přelomu tisíciletí proslavily celebrity jako J.Lo a Victoria Beckham, je opět v módě. Tento rok jsou ale brýle ve tvaru masky ještě futurističtější, než dříve.

Bogner, na lentiamo.cz: 4 499 Kč;

  1. Staré je dobré: 70. léta v roce 2021

Retro je letos obzvlášť v kurzu. Mnoho ikonických barev a tvarů je zpět, ale s moderním nádechem. Kromě zmíněných čtvercových obrouček sem patří hlavně kulaté brýle, tzv. lennonky. „Jemné kovové rámečky jsou obecně velkým hitem, zvlášť v barvách gold a rose gold,” dodává Eliška Malinová.

Ray-Ban Round Metal, na lentiamo.cz 2 549 Kč

  1. Geometrické

Výrazné geometrické tvary budou vládnout trendům slunečních brýlí pro léto 2021. Vedle umírněnějších čtverců jsou to stále častěji hexagony. Tento trend je odvážný a nesedne vkusu každého, ale jemně zaoblené hrany by mohly být pěkným kompromisem.

Jimmy Choo, na lentiamo.cz 4 998 Kč;

Trendy můžou na první pohled působit odvážně, ale zkuste dát neobvyklým tvarům šanci. Uvidíte, třeba nakonec opustíte e-shop nebo optiku s hexagony na očích. Na e-shopu lentiamo.cz si můžete díky funkci virtuální zrcadlo vyzkoušet brýle pomocí webkamery na vlastním obličeji.

 

O Lentiamo

Lentiamo (dříve VašeČočky) je český prodejce v oblasti péče o oči. Začínal jako e-shop s kontaktními čočkami a příslušenstvím. Od září 2017 nabízí také kvalitní sluneční brýle od desítek světových značek a v dubnu 2020 spustil on-line prodej dioptrických brýlí.

V červenci 2019 otevřel první kamennou optiku v Praze. Obrat společnosti byl v roce 2020 790 mil. Kč a působí v 17 evropských zemích. www.lentiamo.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Čím větší, tím lepší. Jaké sluneční brýle jsou trendy v roce 2021?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *