Rubriky

Dárky pro výstřední milence

Oslava svobody a volnosti pokračuje i v další kapitole příběhu Gucci Guilty. Ve snaze oslavit první výročí #ForeverGuilty se zrodily dvě vůně v limitované edici Gucci Guilty Love Edition. Tyto dvě nové kompozice jsou věnované výstředním milencům, kteří své spojení dávají najevo nekonvenčním a upřímným způsobem. Nové a odlišné vůně objevují ženský i mužský princip a jsou ukryty v upravených lahvičkách: neprůhledná pastelová zelená verze patří verzi Pour Homme, retro tlumená růžová zase Pour Femme.

Gucci Guilty Love Edition Pour Homme

Pánská vůně je osvobozena od všech očekávání a budí stejnou pozornost jako muž, který ji používá. Novodobá, moderní, aromatická, fougèrová, kořeněná, zelená… Její úchvatnou duši charakterizují živoucí chladivá koření, citrus a tajemná, ryze mužská aromatická dřeva. Kompozice si pohrává s komplexní svěžestí zázvoru pocházejícího původně z Afriky a živoucími povzbuzujícími motivy. Ovocný a jiskřivý charakter vůně v úvodu podtrhují kumquatový akord, mandarinka a růžový pepř. Dokonale vyvážené spojení levandule, kakostu a rozmarýnu určuje aromatickou podobu srdce vůně. Následuje rafinované pačuli a texturovaný benzoin, které závěru kompozice přinášejí smyslnou moc a dlouhou výdrž. Ústředním motivem této moderní pánské vůně je omamný Vetiver.

Gucci Guilty Love Edition Pour Femme

Překvapivá kombinace tónů v dámské vůni jasně září a instinktivně se prolíná v dokonalé harmonii. Přesně tak milenci popisují svou lásku. Osvěžující orientální květinová ovocná a chyprová vůně… Tento nový výtvor vzdává hold retro charakteru narcisu. Celek se otevírá průsvitným a krystalicky zeleným svěžím motivem složeným z bergamotky, grapefruitu a vodního akordu. Akord narcisu jsme zesílili říznými tóny maliny. Něžný charakter okvětních plátků dotvářejí fialka a arabský jasmín. Tuto strukturovanou kompozici doplňuje vzdušná pižmová báze, nadpozemsky rafinované prizma z pačuli, které vyniká něhou a bělostí, a nakonec přichází minerální ambra, která celek intenzivně zaobluje.

Kampaň

Jared Leto a Lana Del Rey se společně objevili v ryze americkém prostředí veřejné prádelny a představují vlastní verzi unikátního spojení. Snímky fotografa Glena Luchforda ukazují jejich nespoutanou duši a vzdávají hold osvobození obou hrdinů od společenských pout. V popředí osobitého obrazu vystupují obě vůně.

Obal

Flakony Gucci Guilty Love Edition nesou význam tohoto nového olfaktorického příběhu a odrážejí vizi sloganu #ForeverGuilty. V typických flakonech z masivního skla Gucci Guilty hledala inspiraci i limitovaná edice Love Edition a představuje je ve výrazně zelené a tlumené růžové. Krabičky ve stejných barvách odrážejí retro estetiku lahviček. Jednu polovinu flakonů tvoří neprůhledné sklo s pískovaným povrchem, ta druhá má lesklou úpravu a ukazuje vůni ukrytou uvnitř. Obě verze mají uzávěr v barvě flakonu a nesou na sobě stříbrná ikonická loga v podobě propletených písmen G.

Nová limitovaná edice je k dostání ve všech parfumeriích od poloviny ledna 2020.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dárky pro výstřední milence”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *