Rubriky

Děti a kouzlo Vánoc

To pravé kouzlo Vánoc ožije díky dětské kolekci značky F&F. Dominují v ní karmínová, modrá a krémová, oživené třpytkami a leskem pro nezbytný slavnostní nádech. Použité materiály jsou měkoučké a nádherně hladké, aby vaše ratolesti byly na Vánoce v maximálním pohodlí, s důrazem na mimořádně hřejivou texturovanou vlnu.

Ve stejném poměru jsou zde zastoupené společenské modely na večírky, stejně jako veselé vánoční svetry. Pokud snad tyto super vtipné vánoční kousky nejsou vaším šálkem kávy, pak jistě oceníte věci v monochromatickém designu, z jemné pleteniny, nebo hebké jednobarevné kožešinky.

Oblíbené motivy, jako jsou sobi, tučňáci a sněhové vločky, opět zcela ovládly kolekci vánočních svetrů zdobených spoustou dalších veselých detailů, včetně bambulek, peří či světýlek. Letošní řada je navíc obohacena o hvězdy a sněhové vločky umístěné na podkladu v podobě tradičních kostek nebo na vyplétaném zimním vzoru. Pro starší chlapce pak jsou dostupné nové motivy z aktuálních her, aby byli i na Vánoce „in“.

Vánoce jsou skvělou příležitostí, kdy si vaše děti mohu užít pocitu, že jsou to malí „dospěláci“, a to díky tzv. matchy-matchy modelům. Jemné saténové a flitrové šaty v metalickém, růžovém, nebo zlatém champagne odstínu, se zcela přirozeně sladí tak, aby se malé i velké princezny staly hvězdami silvestrovské oslavy. I malý hrdina se samozřejmě může snadno obléknout jako jeho tatínek, a to aniž by to jakkoli pocítil domácí rozpočet. „Mini me“ styl v chlapecké kolekci zastupují především trička s designem inspirovaným v pánské kolekci, takže i kluci spolu budou perfektně ladit. Kouzlo je samozřejmě v detailu; 3D, ozdobné nášivky a blikající LED světýlka se postarají o zábavu a legraci!

Ideálním dárkem pro celou rodinu jsou stylově sladěná pyžama s vtipnými nápisy, která jsou ideální na společné lenošení u pohádek. Tyto sety se slogany jsou obohaceny o modely s postavičkami, včetně medvědů a dalších lesních postaviček. Ať už si vyberete cokoli, letos před nákupem rozhodně neutečete. Jen si představte všechny ty rozkošné rodinné fotky, na kterých bude zachyceno to jedinečné kouzlo Vánoc.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Děti a kouzlo Vánoc”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *